Łukasz Darłak na Instagramie
Instagram

"Big Brother" po latach powrócił na ekrany telewizorów. Od 17 marca możemy oglądać show na antenie TVN7. Poznaliśmy już więc bohaterów nowej edycji "Big Brothera", ale nie da się ukryć, że jeden z nich wzbudził największe emocje. Mowa o Łukaszu Darłaku, który - jak się okazało - ma już sporo wspólnego z polskim show-biznesem. 

Łukasz Darłak jest bowiem aktorem - gra w serialu "19+" i wciela się w nim w Błażeja, czarny charakter. Bohater serialu uwiódł starszego od siebie biznesmena i okradł go, napadając na jego córkę. Błażej niedawno wrócił do serialu po odsiadce w więzieniu, a teraz prawdopodobnie znów namiesza! A czym zaskoczy w "Big Brotherze"? Zobaczcie poniżej!

Zobacz także: Jeden z uczestników "Big Brothera" to aktor z serialu TVN!? Był też chłopakiem znanego pisarza!

1/3
Łukasz Darłak na Instagramie
Instagram

Można być już niemal pewnym, że Łukasz Dałak będzie jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników show. Na swoim profilu na Instagramie młody celebryta pokazuje całkiem sporo! Przede wszystkim nie ma oporów do prezentowania nagiego ciała. Opublikował już całkiem sporo zdjęć, chwaląc się swoim ciałem.

 

2/3
Łukasz Darłak na Instagramie
Instagram

Łukasz Darłak był kiedyś związany z pisarzem Michałem Witkowskim, który sam na swoim profilu na Instagramie przyznał, że Łukasz ma talent aktorki i "parcie na szkło". Może więc robić wiele, by wzbudzić zainteresowanie i emocje wśród widzów!

Otóż okazuje się, że mój były chłopak, bardzo miły i inteligentny, nie zasypia gruszek w medialnym popiele, lecz dmucha na żar i rozdmuchuje ogień... Cieszę się, bo zawsze wierzyłem, że ma parcie i jeszcze wypłynie! Trzymam kciuki, Lukas! Widzowie na pewno Cię pokochają, tak jak ja! Lukas jest ambitny, otwarty, nie boi się nowych wyzwań, nie boi się publiczności i wciąż ma chłopięcą urodę. Lukas ma talent aktorski, grał ze mną w "Fynf und cfancyś show" w Imce i byliśmy z Karolakiem z niego bardzo zadowoleni! Cieszę się, że przynajmniej jeden z moich chłopaków nie jest leniwy i działa dalej! Witamy z powrotem w showbiznesie, oby na zawsze! - napisał Michał Witkowski na swoim Instagramie - napisał Michał Witkowski na Instagramie.

3/3
Łukasz Darłak na Instagramie
Instagram

Myślicie, że Łukasz Darłak rzeczywiście będzie przyciągał tłumy widzów przed ekrany i to on zyska najwięcej dzięki udziałowi w "Big Brotherze"? Podejrzewacie, że zostanie zwycięzcą tej edycji? 

Zobacz także: Znamy kulisy rezygnacji Uli Chincz z "Big Brothera". Filip Chajzer godnie ją zastąpił? Zdania są podzielone

Więcej na temat Big Brother