ONS

Już od poniedziałku w Radiu Eska możemy usłyszeć Szymona Majewskiego, który codziennie rano razem z Igą Mackiewicz prowadzi program "Szymorning". Niestety, chociaż radiowe show pojawiło się na antenie dopiero cztery razy, to już słychać wiele głosów oburzenia. Jak donoszą wirtualnemedia.pl program Majewskiego jest krytykowany przez słuchaczy, którzy do tej pory mogli słuchać Pawła Pawelca, Adama "Alberta" Deczkowskiego oraz Igi Mackiewicz.

Okazuje się, że na Facebooku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w których większość słuchaczy krytykuje Szymona Majewskiego. "Pawelec, Iga i Albert to było budzenie :) a teraz usypiam w autobusie;)", "Precz z Szymonem! Człowieku, nie czujesz, że Twoje żarty są gorsze od Strasburgera? Już nikogo to nie bawi" - czytamy w sieci.

Szymon Majewski jednak nie musi obawiać się końca współpracy z radiem. Dyrektor programowy Grupy Radiowej Time wyznał, że nie zamierza uginać się pod protestami słuchaczy. "Gdybyśmy zrezygnowali z Szymona Majewksiego, byłoby to niepoważne wobec tych z naszych słuchaczy, którym spodobał się jego program" - komentuje Bogusław Potoniec.

Zgadzacie się z opinią słuchaczy Radia Eska?

kb

Więcej na temat Szymon Majewski