Lucyna Kobierzycka nie żyje
East News

"Odważnie zmagała się z chorobą" Nie żyje agentka gwiazd, Lucyna Kobierzycka

Lucyna Kobierzycka nie żyje
East News

Nie żyje agentka plejady polskich gwiazd, Lucyna Kobierzycka. Smutne informacje, za pośrednictwem Facebooka przekazali rodzina i przyjaciele menadżerki gwiazd. W poruszającym oświadczeniu opublikowanym przez Agencję Aktorską L Gwiazdy bliscy przyznali, że Lucyna Kobierzycka zmagała się z chorobą, o której wiedzieli tylko nieliczni. 

Nie żyje Lucyna Kobierzycka

Bliscy agentki w oświadczeniu przyznali, że Lucyna Kobierzycka do samego końca walczyła z chorobą. 

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dzisiejszej nocy odeszła od nas Lucyna Kobierzycka – wspaniała kobieta, niezwykle dzielny człowiek. Była naszą inspiracją i źródłem siły jako matka, babcia, niezastąpiona agentka czy po prostu – Przyjaciółka. Jesteśmy jej wdzięczni za każdy dzień, za każdą wspólnie przeżytą chwilę oraz za te dni, gdy odważnie zmagała się z chorobą, o której zgodnie z Jej wolą wiedzieli nieliczni. 
Walka do końca była jej znakiem rozpoznawczym. Lucyna nigdy nie uznawała półśrodków, nigdy się nie poddawała. Doskonale wie o tym jej rodzina, przyjaciele, aktorzy których reprezentowała. Tak było i tym razem. Każdy kolejny dzień był jej wygraną, a naszą radością. Tym wszystkim, którzy byli z nami w tych trudnych dniach – serdecznie dziękujemy w imieniu Lucy oraz własnym- czytamy na Facebooku.

 

Lucyna Kobierzycka rezprezentowała takie gwiazdy jak: Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Tomasz Kot, Ewa Błaszczyk, Wojciech Mecwaldowski czy Dominika Kluźniak. 

Bliskim Lucyny Kobierzyckiej składamy kondolencje.

Zobaczcie całe oświadczenie opublikowane na Facebooku.

 

Zobacz także: Oto ostatnia wola Kory! Kamil Sipowicz już zaczął ją realizować

Lucyna Kobierzycka nie żyje.

 

Więcej na temat Gwiazdy
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17