Party Stories
Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy

"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 

Oliwia w programie "Love Island" w dalszym ciągu nie może się zdecydować na jednego partnera. Po randce z Mikołajem, postanowiła odbyć poważną rozmowę z Igorem. Dziewczyna zarzuciła mu, że ten... w ogóle nie zabiega o jej względy! Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii i zarzucają jej, że w programie zdecydowanie bardziej szuka atencji, niż miłości...

Zobacz także: "Love Island 2": Po rozmowie Kamila z Alicją, internauci nie szczędzą mu słów krytyki! "Manipulator straszny"

Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."

"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 

Oliwia już jakiś czas temu stwierdziła, że chociaż bardzo podoba jej się Igor, to jednak chce również spróbować związku z Mikołajem. I tak też się stało - obecnie Oliwia i Mikołaj tworzą parę, a Igor wybrał na ostatnim przeparowaniu Alicję, jednak zaznaczył, że między nimi będą to tylko relacje koleżeńskie.

W ostatnim odcinku Oliwia i Mikołaj spędzili romantyczne chwile na randce, podczas której doszło pomiędzy nimi do kilku pocałunków! Mikołaj wyraźnie coraz bardziej wkręca się w relację ze swoją obecną partnerką. Tego samego chyba nie można jednak powiedzieć o Oliwii, która pomimo zachwytu nad Mikołajem, w dalszym ciągu liczy na coś więcej z Igorem. Po romantycznych chwilach z obecnym partnerem, postanowiła porozmawiać właśnie z Igorem. 

Oliwia zarzuciła, że Igor przestał zabiegać o jej względy. Igor zaś nie chce wtrącać się w jej relację z Mikołajem, chociaż w dalszym ciągu coś do niej czuje. Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii, o czym dali znać na oficjalnym Instagramowym profilu programu "Love Island". 

- Oliwia to atencjuszka. Najlepiej, żeby się o nią biła cała trójka. Igor to za wrażliwy i mądry człowiek, żeby bawić się w taką dziecinadę.

- Oliwia idzie na randkę i się na niej całuje, a ma pretensje do Igora że nie podchodzi do niej

- Szuka atencji, a nie miłości

- Jest taka niezdecydowana, że koniec końców zostanie sama 🙄

- Oliwka manipuluje i chce by każdy za nią latał.

- Ja naprawdę nie wiem co ta Oliwia wyprawia. Mąci jednemu i drugiemu w głowie. Dajcie jej randkę z Igorem to może łatwiej podejmie decyzje. Sorry, ale chłopaki się naprawdę męczą w tej sytuacji 😏Naprawdę jest mi ich szkoda - piszą fani. 

A Wy, co o tym myślicie? Oliwia jednak zdecyduje się wrócić do Igora, zostanie z Mikołajem, czy może zdecyduje się na kolejnego partnera? 

Niezdecydowanie Oliwii nie przypadło do gustu fanom programu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak randka wpłynie na relację Oliwii i Mikołaja? #randka #miłosnerozterki

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Lieber z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Czy Natalia będzie kontynuować znajomość z Mundkiem?

Natalia Lieber w programie "Love Island" dała się poznać jako charyzmatyczna i energiczna osoba. Jej początek w show nie należał do najłatwiejszych, ponieważ jej relacja z Karolem od pierwszych chwil kompletnie się nie układała. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do show wszedł Mundek! Natalia sparowała się z nowym Islanderem, a ich znajomość z każdym dniem coraz bardziej się rozwijała.  Zobacz także:  Burza po odpadnięciu jednej z najbardziej lubianych par w "Love Island"! Program "Love Island" jest jednak pełen zaskoczeń i zwrotów akcji - decyzją widzów oraz pozostałych uczestników show, Natalia i Mundek musieli pożegnać się z piękną willą i wrócić do Polski. Szczególnie dla Natalii był to prawdziwy cios - bardzo chciała, aby jej przygoda w programie trwała jak najdłużej. Czy w takim razie ma zamiar dalej kontynuować znajomość z Mundkiem? A może razem z odpadnięciem z show ich relacja również się zakończyła? Zobaczcie co wyjawiła w rozmowie z reporterką Party.pl, Natalia Lieber! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"

Oliwia i Mikołaj z "Love Island" znów są razem! Po tym jak Igor związał się z nową uczestniczką Magdą i definitywnie skreślił szansę na związek z Oliwią, dziewczyna nie kryła łez. Oczywiście wsparcie znalazła w Mikołaju, który wyraźnie wciąż coś do niej czuje. Fani programu uważają jednak, że Oliwia manipuluje uczuciami chłopaka i kiedy poczuła, że u Igora nie ma już szans, to postanowiła do niego wrócić. Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego"   Oliwia z drugiej edycji  "Love Island" to uczestniczka, która niewątpliwie wzbudza najwięcej emocji wśród widzów programu. Jeszcze do niedawna to ona rozdawała karty - chociaż czuła coś do Igora, to jednak zdecydowała się związać z... Mikołajem. Obydwaj panowie byli bardzo zainteresowani dziewczyną, ale Oliwię mimo wszystko zawsze bardziej ciągnęło w stronę Igora. Kiedy będąc w związku z Mikołajem na jego oczach czule całowała się z Igorem, było już jasne, że dziewczyna nie pokłada nadziei w rozwijaniu relacji z obecnym partnerem. Wtedy też Mikołaj stwierdził, że ich związek nie ma szans na dalszy rozwój. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do gry weszła przepiękna Magda! Dziewczyna wybrała Igora na swojego partnera, a ten totalnie stracił dla niej głowę i wygląda na to, że chłopak nie widzi już szans na stworzenie relacji z Oliwią. Z tego też względu odtrącona dziewczyna zaczęła znów walczyć o względy Mikołaja, a ten nie pozostał obojętny na jej łzy...  Fajnie, że Mikołaj mnie po prostu zrozumiał i jednak chyba to prawdziwe uczucie, to jest ze strony Mikołaja, a nie Igora  - powiedziała Oliwia.  Wygląda na to, że po poważnej rozmowie z Oliwią, Mikołaj ponownie chce dać jej...

Oliwia Knapek z Love Island
Instagram
Newsy
"Love Island": Oliwia w ogniu krytyki internautów! "Czy ona w ogóle wie czego chce"?
Love Island 2: Oliwia krytykowana przez internautów!

W "Love Island"  za chwilę czeka nas kolejne przeparowanie, ale już teraz emocji nie brakuje. A wszystko za sprawą Oliwii i Igora, którzy niespodziewanie podjęli decyzję o rozstaniu. Oliwia szybko zaczęła rozglądać się za nowymi kandydatami na partnera i wygląda na to, że może liczyć na Mikołaja. Dziewczynie bardzo podoba się również nowy uczestnik, Kamil. Jednak w ostatnim odcinku Igor stwierdził, że chce na nowo budować coś z Oliwią! Wygląda na to, że kiedy przemyślał wszystko na spokojnie to stwierdził, że jednak Oliwia jest mu pisana.  Wiemy jakie wady mamy teraz, nie? Po prostu trzeba nad tym pracować - powiedział Igor. No tak, no teraz trzeba pracować, a wcześniej, to decyzja zapadła, nie? - odparła Oliwia Wiem, jak tam stanę i Mikołaj wybierze Cię pierwszy, to ja będę się budził w łóżku obok kogoś, obok którego nie chcę się budzić - dodał chłopak. Ja chcę poznać Mikołaja i wydaje mi się, że w tym wypadku wygra prawdziwe uczucie - podsumowała Oliwia.  Zobacz także:  Kogo wybrałby Mikołaj Jędruszczak w "Love Island 2"? Sylwia Madeńska wyraźnie zawiedziona wyborem ukochanego! Fani programu komentują zachowanie Oliwii Fani programu na bieżąco komentują sytuacje w programie. Tym razem są wyraźnie zainteresowani sytuacją właśnie pomiędzy tą dwójką. Na oficjalnym Instagramie programu "Love Island" internauci są zawiedzeni postawą Oliwii! W większości twierdzą, że Igor jest fantastycznym mężczyzną i nie rozumieją, dlaczego dziewczyna chce próbować tworzyć coś z kimś innym. Z drugiej strony internauci uważają również, że Oliwia niepotrzebnie daje także nadzieje Mikołajowi. - Fajnie, że Igor mówi wprost, a nie się czai i udaje. - Czy ona wg wie czego chce :/ 👎🏻👎🏻 - Czy nie wydaje...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner