Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe

"Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci mają nadzieję, że to właśnie oni wygrają show! 

Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe

W drugiej edycji programu "Love Island" utworzyła się kolejna, oficjalna para! Po Oli i Rafale, przyszedł czas na Julię i Dominika. Do tej pory fani show byli pewni, że to właśnie Ola i Rafał mają największe szanse na wygraną. Teraz zaś w większości przyznają, że to jednak Julia i Dominik wyglądają na szczerą i stworzoną dla siebie parę, a ich konkurentom zarzucają fałsz. Dlaczego? Zobaczcie. 

Zobacz także: "Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

"Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci są pewni - to oni wygrają show! 

Ola i Rafał z "Love Island 2" do tej pory uchodzili za faworytów do głównej wygranej - są ze sobą od samego początku programu i nie zaliczyli żadnego "skoku w bok". Również jako pierwsi zostali oficjalnie parą. Pozostali uczestnicy znacznie dłużej szukali swoich drugich połówek, a niektórzy nie znaleźli ich nawet do tej pory. Jednak wszystko zmieniło się, gdy Julia i Dominik postanowili dać sobie szansę. 

Wygląda na to, że właśnie ta para z każdym kolejnym odcinkiem zaskarbia serca coraz większej ilości fanów. Są bardzo zgodni i raczej nie mieli większych kryzysów. Ponadto właśnie oficjalnie zostali parą! Zobaczcie ten romantyczny moment. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It's official! Dominik i Julia zostali parą! ❤️ #jakbymcieznalacalezycie #wparzelepiej #zakochani

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Fani show zdecydowanie bardziej kibicują Julii i Dominikowi, a Rafałowi i Oli od pewnego czasu zarzucają fałsz. Wielbiciele "Love Island" twierdzą, że Ola i Rafał nie czują się już pewnie, dlatego zaczynają mącić w głowach uczestnikom, którzy zaczynają tworzyć szczęśliwe związki. 

- Zaraz Rafał poleci mącić w związku Julii i Dominika bo poczują z Ola kolejne zagrożenie :D

- Jak miałabym teraz wybierać kto ma wygrać, to Julia i Dominik... a nie tych dwóch fałszerzy Olka i Rafał... aż bije od nich nieszczerością

- Początkowo źle się nastawiłam na Julię, ale wydaje się być jedną z najbardziej miłych i wyluzowanych dziewczyn na wyspie 😀 gdybym już teraz miała zagłosować na finałową parę to byliby to właśnie Julia i Dominik, a nie Rafcio z wielkim ego i uważająca się za najmądrzejszą Olę 😀

- Zmieniam o nich zdanie, oczka aż się im świecą :) a Olka już poklask, zaraz wyśle Rafała z misją motania 😅

- Najlepsza para 🙂mam nadzieję że wygrają 🙂

- I to jest miłość, mają wygrana w kieszeni, ja trzymam za nich kciuki ✊😍

Jak widać na ten moment to właśnie Julia i Dominik są faworytami widzów do głównej wygranej. Do zakończenia drugiej edycji programu "Love Island" pozostało jednak trochę czasu, dlatego wszystko jeszcze może się zmienić. 

A Wy, co o tym myślicie? Julia i Dominik wygrają "Love Island"? A może Ola i Rafał lub ktoś zupełnie inny?

Romantyczna randka Julki i Dominika
Mat. prasowe

W szczęśliwym związku są również Magda i Igor! Czy oni również niedługo zostaną oficjalnie parą? 

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08