Love Island
Mat. prasowe

"Love Island": Do programu wchodzi kolejny uczestnik! Poznajcie przystojnego Mikę!

Love Island
Mat. prasowe

Dzisiejszy odcinek "Love Island" zacznie się mocnym akcentem! Natalia, która w poprzednim odcinku otrzymała wiadomość zachęcającą do wyjścia przed willę, będzie mogła liczyć na naprawdę przyjemne wrażenia. A wszystko za sprawą cudownego masażu, który wykona jej przystojny masażysta i jednocześnie... nowy uczestnik programu! Poznajcie Mikę Chaczatriana. Coś czujemy, że ten Islander nieźle namiesza! 

Zobacz także: Uczestniczka "Love Island" była zastraszana przez partnera! Oliwia Knapek wyznała swój największy sekret

"Love Island": Do programu wchodzi kolejny uczestnik! Poznajcie przystojnego Mikę 

W programie "Love Island" zdecydowanie nie możemy narzekać na nudę! Ostatnie przeparowanie uczestników dostarczyło nam sporo emocji. A wszystko zaczęło się od szokującej decyzji Karola, który niespodziewanie wybrał na swoją partnerkę Julię! Jedną z dziewczyn, która najbardziej przeżywała ceremonię przeparowania, była Natalia. Uczestniczka była pewna, że to właśnie ona pożegna się z programem. Ale tak się nie stało, bowiem Natalię wybrał Mikołaj.

Ale czy tej parze uda się długo przetrwać? Chyba wiele będzie zależało od tego, czy Natalii spodoba się masaż i przystojny masażysta, który jest również nowym uczestnikiem programu. Mika Chaczatrian to 28-letni fizjoterapeuta, pochodzący z Armenii. W wolnych chwilach trenuje również brazylijskie jiu - jitsu. Co ciekawe, jego ideał kobiety to brunetka średniego wzrostu z pięknym uśmiechem. Wygląda więc na to, że Natalia może przypaść nowemu uczestnikowi do gustu! 

Love Island
Mat. prasowe

Czy nowemu uczestnikowi uda się zaskarbić serca pozostałych uczestniczek? Czy Natalia będzie zadowolona z masażu? Tego wszystkiego dowiemy się już dziś o godzinie 22:10 na antenie telewizji Polsat! 

Love Island
Mat. prasowe

Mika Chaczatrian to nowy uczestnik programu "Love Island". Myślicie, że pozostali panowie będą przez to obawiali się o swój los w programie? 

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43