ONS
Joanna Liszowska od dawna wspominała, że chciałaby zostać wreszcie mamą. Nie były to jednak chyba plany na teraz, bowiem aktorka podpisała sporo kontraktów na nowe role. Grała między innymi w teatrach w Warszawie i Częstochowie. Miała również poważne ambicje by zagrać na deskach szwedzkiego teatru.

Okazuje się jednak, że wszystkie te plany będzie musiała jednak odstawić na później. Jak dowiedziało się Twoje Imperium Liszowska spodziewa się dziecka! Cała sprawa wyszła na jaw przez przypadek. Magazyn zadzwonił do znanego reżysera z pytaniem o plany zawodowe związane z Joanną.

Jednak zamiast dowiedzieć się o nowej roli, został poinformowany o sporych zmianach w życiu osobistym aktorki. Na pytanie o plany reżyser odpowiedział krótko:

- Są zawieszone! Przecież ona jest w ciąży! - czytamy w Twoim Imperium

Nie wiemy zatem, czy Joanna chciała podzielić się tą informacją z mediami. Na razie aktorka nie wydała w tej sprawie żadnego oficjalnego oświadczenia. 

Sądzimy jednak, że zarówno ona jak i jej mąż Ola Serneke szaleją z radości, bowiem nie raz Joanna mówiła w wywiadach jak bardzo marzą o pełnej rodzinie. Dla Serneki nie będzie to drugie dziecko, ma nieślubną córkę z poprzedniego związku.

Więcej na temat Joanna Liszowska Ola Serneke