Listy do M3 pokonały Botoks "Listy do M 3" zdjęcia "Listy do M 3" zdjęcia "Listy do M 3" zdjęcia "Listy do M 3" zdjęcia
Listy do M3 pokonały Botoks
1/7
Listy do M3 pokonały Botoks

 

Film "Listy do M 3" miał premierę w piątek 10 listopada, a już zaliczył rekordowe otwarcie w kinach! Trzecią część światecznego hitu TVN zobaczyło po pierwszym weekendzie, łącznie z pokazami przedpremierowymi, aż 775 817 widzów!

Tym samym "Listy do M. 3" to nie tylko najlepszy wynik otwarcia w 2017 roku, ale także drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina na przestrzeni ostatnich 30 lat! 

Świąteczny film "Listy do M 3" przebił ogladalność filmu "Botoks"! Pod koniec września film Patryka Vegi obejrzało w pierwszy weekend wyświetlania aż 711 tysięcy widzów. 

 

A jak radziły sobie poprzednie części "Listów do M"? Przeczytaj na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Co Ty wiesz o filmach "Listy do M." i "Listy do M. 2"? Sprawdź się w naszym QUIZIE

2/7
"Listy do M 3" zdjęcia
x-news.pl

 

Najnowsza część Listów do M. 3 to również rekordowa oglądalność otwarcia serii. 

W 2011 r., gdy Listy do M. po raz pierwszy pojawiły się na dużym ekranie, przyciągnęły do kin 374 373 widzów.

Cztery lata później  Listy do M. 2, po pierwszych dniach wyświetlania, zobaczyło już 656 367 osób. Trzecia odsłona przekroczyła ten wynik aż o ponad 100 000 widzów.

Tym samym Listy do M. 3  zostawiły w tyle otwarcie takich kinowych hitów 2017 roku jak: „Ciemniejsza strona Grey’a” (500 000 widzów), „Gru, Dru i Minionki” (487 000 widzów) oraz „Szybcy i wściekli 8” (350 000 widzów).

3/7
"Listy do M 3" zdjęcia
x-news.pl

 

Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. W obsadzie filmu znalazły się największe gwiazdy polskiego kina.  W najnowszej części, obok Wojciecha Malajkata, Agnieszki Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka, zagrali także: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

4/7
"Listy do M 3" zdjęcia
x-news.pl

 

Listy do M. 3 powstały na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. Kierownikiem produkcji został Przemysław Malec, a producentką tytułu Marta Grela-Gorostiza. Ten wyprodukowany przez TVN cykl komedii świątecznych znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat.

5/7
"Listy do M 3" zdjęcia
x-news.pl

Pierwszą część filmu Listy do M. w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków. Z kolei  Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

6/7
"Listy do M 3" zdjęcia
x-news.pl

- Taki wynik to niezwykły prezent od widzów, o jakim nawet nie marzyliśmy. Mam nadzieję, że udało nam się wprowadzić fanów Listów do M. w dobry, pogodny nastrój, który jak mówi nasze filmowe hasło zostanie z nimi nie tylko od święta - tłumaczy Marta Grela-Gorostiza, producentka filmu. 

7/7
Listy do M3 najlepsze otwarcie w kinie w weekend
Mat. promocyjne

A wy lubicie polską wersję "To tylko miłość" i pójdziecie do kina?