ONS
Newsy

Lindsay znów stanęła przed sądem!

Grożą jej trzy lata odsiadki!
Dwudziestoczteroletnia Lindsay Lohan nadal jest na zwolnieniu warunkowym i co rusz przechodzi testy na obecność narkotyków. Aktorka wielokrotnie deklarowała, że bardzo chce się zmienić i rozpocząć nowe życie. Niestety na obietnicach się skończyło.

Teraz do afer narkotykowych doszedł kolejny skandal z aktorką w roli głównej. Kilka dni temu Lindsay została oskarżona o kradzież naszyjnika o wartości 2.500 dolarów.

Gwiazda pojawiła się w sądzie, gdzie przedstawiono jej akt oskarżenia. Jeżeli w trakcie trwania procesu okaże się, że Lohan jest winna i dopuściła się rabunku, będzie mogła pójść za kratki nawet na 3 lata.

Zarzut ten jest najpoważniejszy z dotychczasowych. Lindsay obecnie przebywa na wolności na zwolnieniu warunkowym i ma nad sobą nadzór kuratora sądowego. 

Myślicie, że Lindsay znów złamała prawo? Wierzycie, że płacąca setki tysięcy dolarów za pobyt w luksusowej klinice odwykowej gwiazda, ukradłaby naszyjnik o równowartości 10 tysięcy złotych?

ONS
Newsy
Lindsay znów kradnie!
Tym razem naszyjnik za 2500 dolarów

Lindsay Lohan znowu ma problemy z prawem. Tym razem została oskarżona o kradzież. Najprawdopodobniej  ukradła naszyjnik wart 2.500 dolarów ! Lohan nadal jest na zwolnieniu warunkowym. Jest poddawana także testom na obecność narkotyków. Lindsay ciągle obiecuje, że się zmieni. Niestety wygląda na to, że nic z tego nie będzie. Teraz Lindsay ma przed sobą kolejny skandal! Zarzuty nie zostały jeszcze potwierdzone, ale jeśli okaże się, że Lindsay naprawdę ukradła może mieć spore problemy i trafić za kratki na długi, długi czas. 

ONS
Newsy
Lindsay Lohan nie chce ugody
Nie przyznaje się do kradzieży

Ostatnio Lindsay Lohan można częściej spotkać w sali sądowej niż na planie filmowym. Aktorka wie, jak pakować się w kłopoty. Kilka miesięcy temu oskarżono ją o kradzież naszyjnika wartego 2500 tys. dolarów. Celebrytka oczywiście zaprzecza temu i nie przyjmuje propozycji ugody. Gwiazdka będzie starała się udowodnić, że nie jest złodziejką. Przypomnijmy, że Lohan jest na zwolnieniu warunkowym i nie przyjęcie ugody jest jednoznaczne z koniecznością ponownego aresztowania aktorki. Czekamy na proces sądowy. Mamy nadzieję, że nie zobaczymy jej więcej za kratkami... Tulipan

ONS
Newsy
Lindsay idzie do więzienia?!
Aktorka znowu ma problemy

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman"; mso-bidi-"Times New Roman";} Lindsay Lohan może trafić do więzienia! Aktorka stawiła się wczoraj w sądzie, żeby wytłumaczyć, czemu wciąż nie odpracowała 480 godzin prac społecznych. Sędzia Stephanie Sautner wypominała oskarżonej, że przez ostatnie pól roku odpracowała jedynie niewielką część swojej kary, dlatego będzie wnioskować o uchylenie jej zwolnienia warunkowego! Lindsay, zakuta w kajdanki została wyprowadzona z sali sądowej. Jednak zaraz po wpłaceniu kaucji w wysokości  100 tysięcy dolarów, celebrytka mogła opuścić areszt. Kolejna rozprawa odbędzie się 2 listopada. Jeżeli prawnicy i urzędnicy sądowi udowodnią, że Lindsay rzeczywiście narusza warunki zwolnienia, gwiazda wróci do więzienia… Przypominamy, że problemy Lindsay zaczęły się kilka lat temu. Gwiazda pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy w 2007 roku.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner