Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" ulegnie dużej przemianie. Wyprowadzi się z Grabiny!?

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" przejdzie metamorfozę. Całkowicie zmieni się jej fryzura i styl ubierania, ale to nie wszystko! Żona Mateusza nie będzie już smutną, zastraszoną nastolatką, ale pewną siebie kobietą, która niesie pomoc innym! Kto stoi za przemianą Lilki? Czy dziewczyna po traumatycznych przeżyciach i przemianie zdecyduje się wyjechać z Grabiny?

Nowy sezon "M jak miłość" to nowa Lilka! 

Lilka mimo młodego wieku bardzo wiele przeszła. Awantury ojca alkoholika, przemoc domowa, brutalny gwałt! Dziewczynie uda się w końcu pozbierać i już jako żona Mateusza, mając ogromne wsparcie z jego strony, bardzo się zmieni. Efekt tej metamorfozy zobaczymy we wrześniu w 21. sezonie "M jak miłość". Monika Mielnicka, która wciela się w postać Lilki w "Świecie Seriali" zdradziła, co czeka jej bohaterkę:

Moją bohaterkę czeka przemiana zarówno zewnętrzna - wizerunkowa, jak i wewnętrzna - duchowa. Po ślubie z Mateuszem, który okaże się dojrzałym i odpowiedzialnym chłopakiem Liliana odzyska poczucie własnej wartości. Wejdzie do rodziny Mostowiaków da jej impuls do rozwoju i wyzwolenia się z traumy po gwałcie oraz po przemocy domowej ze strony ojca alkoholika - powiedziała Monika Mielnicka w "Świecie Seriali". 

Młoda aktorka w rozmowie z magazynem dodała też, że jej postać stanie się pomocna dla bliskich i będzie "lekarzem dusz"! Czy to oznacza, że Lilka nie porzuci marzeń o studiach i zdecyduje się na kierunek bliski jej doświadczeniom życiowym i wybierze psychologię?

Lilka już nie będzie pogrążoną w depresji płaczką z Grabiny. Teraz to ona zacznie pomagać wszystkim wokół - swojej mamie, a także koleżankom Ali i Ewce. Z ofiary zmieni się w anioła stróża. Idealnie wręcz poczuje się w roli "lekarza dusz" - wyznała gwiazda "M jak miłość". 

Jedno jest pewne Mateusz zawsze będzie wspierał Lilkę w każdej jej decyzji, dlatego bardzo prawdopodobne, że razem wyprowadzą się z Grabiny do Warszawy. Przecież mieszka tam już połowa rodziny Mostowiaków!

Zobacz także: Zobacz, jak dziś wygląda "pierwszy" Łukasz z "M jak miłość"! Franek Przybylski wyrósł na prawdziwego przystojniaka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎬 Moknie w deszczu... ---------------- 📸Foto:@izaa_pyzaa ---------------- #onset

Post udostępniony przez Monika Mielnicka (@monika_mielnicka_official)

Monika Mielnicka na planie "M jak miłość".

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

W nowym sezonie serialu widzowie muszą zapomnieć o dawnej skromnej Lilce. 

M jak miłość Lilka Mateusz
Fot. MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43