Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Lilka i Mateusz znikną z "M jak miłość"?! Wyjadą z Grabiny a ich wątek wygaśnie? Jest komentarz

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" wątek Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała) będzie powoli wygaszany? Zakochani wyprowadzą się z Grabiny i całkowicie znikną z serialu? Przedstawicielka hitu Telewizyjnej Dwójki w rozmowie z mediami odpowiedziała na te pytania! Sprawdźcie, co powiedziała o serialowej parze!

Co czeka Lilkę i Mateusza z "M jak miłość"?

Lilka i Mateusz na zawsze wyjadą z Grabiny?

W ostatnim sezonie "M jak miłość" Lilka i Mateusz spełnili swoje marzenie i stanęli na ślubnym kobiercu. Mateusz Mostowiak i jego ukochana w tajemnicy przed rodziną powiedzieli sobie "TAK" w sylwestrowy wieczór. Po ślubie zakochani zamieszkali w domu rodzinnym Lilki i teraz przygotowują się do do matury. Jak już wiemy, w nowym sezonie "M jak miłość", który zostanie wyemitowany po wakacyjnej przerwie, Lilka przejdzie wielką metamorfozę - żona Mateusza zmieni styl ubierania i zaprezentuje się w nowej fryzurze. Wiadomo również, że po egzaminie maturalnym Lilka rozpocznie studia w Warszawie, a Mateusz razem z nią pojedzie do stolicy. 

Czy to oznacza, że Mateusz i Lilka na stałe wyprowadzą się z Grabiny i wkrótce ich wątek zostanie wygaszony? "Świat Seriali"  zapytał o to Karolinę Baranowską z działu PR "M jak miłość“.

Potwierdzam, że Mateusz i Lilka rozpoczną całkiem nowy rozdział w swoim dorosłym życiu - portal cytuje jej wypowiedź. - Na własnej skórze przekonają się, że wszystkie drogi prowadzą do Grabiny.

Wygląda więc na to, że fani Lilki i Mateusza nie muszą się obawiać o ich losy w serialu. Wszystko wskazuje na to, że para nie zniknie z "M jak miłość"! 

Lubicie wątek Lilki i Mateusza? 

Zobacz także: Kinga i Piotrek w "M jak miłość" jednak będą razem? Wymowne zdjęcie z planu nowego sezonu serialu!

Lilka i Mateusz już wkrótce rozpoczną nowy etap wspólnego życia.

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Lubicie ich wątek w "M jak miłość"?

Lilka i Mateusz M jak miłość
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05