ONS

Lil Wayne przeżył chwilę grozy

ONS
Słynący z niesfornego zachowania Lil Wayne obecnie przebywa w szpitalu po wypadu. Do nieszczęśliwej sytuacji doszło w niedzielę w St Louis. Raper wybrał się przed swoim koncertem do pobliskiego skateparku, aby pojeździć na rolkach. Zabawa skończyła się nieszczęśliwym upadkiem. Wayne uderzył głową w betonową nawierzchnię.

Przy wypadku obok rapera był jego manager. Razem z nim udał się do kliniki DePaul Health Centre's Emergency Room. Szybko przyjechali jego bliscy. Przedstawicielka szpitala Jamie Newell nie chciała jednak potwierdzić, czy raper został przyjęty do placówki. Nie pozwoliły jej na to przepisy dotyczące ochrony prywatności.

- Rozwaliłem sobie głowę w skateparku! Dziewięć szwów! Mam głębokie rozcięcie nad lewym okiem. Kocham was ludzie! - napisał Wayne na swoim Twitterze w chwilę po odzyskaniu przytomności.

Pod wpisem fani gromko życzą raperowi powrotu do zdrowia. My również przyłączamy się do tych życzeń i radzimy uważać w przyszłości na podobne sytuacje.

chimera

Więcej na temat Lil Wayne
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32