Makijaż z mocno podkreślonymi rzęsami
East News

Lifting rzęs w kilka sekund. Rossmann wyprzedaje hitowy, podkręcający tusz do rzęs 30 proc. taniej: "Daje efekt sztucznych rzęs przy jednej warstwie!"

Makijaż z mocno podkreślonymi rzęsami
East News

Niezależnie jak mocno podkreślone proste rzęsy nie prezentują się najlepiej. Uniesienie ich jest kluczowe, jednak zalotka, która najlepiej się w tym sprawdza często nadłamuje włoski. Z tego względu lepiej sięgaj po nią dość rzadko, a no co dzień stosuj po prostu silnie podkręcający rzęsy tusz, jak np. The Falsies Lash Lift od Maybelline New York.

Tusz do rzęs The Falsies Lash Lift Maybelline New York
Mat. prasowe

MAYBELLINE TUSZ DO RZĘS
CENEO
40.6 zł

 

Mocno podkręcająca mascara z Rossmanna

Po kosmetyk warto wybrać się zwłaszcza teraz, gdy jest przeceniony o ponad 30 procent w Rossmannie i kosztuje 26,49 zł. Mascara została zainspirowana zabiegiem liftingu rzęs dlatego jej działanie koncentruje się na podkręcenie włosków. Szczoteczka tuszu ma kształt klepsydry i wykonana jest z gęstego, włosia. Nabiera odpowiednią ilość produktu, dzięki czemu nie skleja rzęs podczas aplikacji. Wyraźnie nie tylko unosi włoski, ale również wydłuża je i pogrubia. Efekt można stopniować, choć zadowalający jest już po pierwszej warstwie. Spokojnie można sięgać po tusz nie tylko przy dziennych, ale również wieczorowych lookach. W jego składzie znalazł się olejek jojoba i sztuczny jedwab, którego dodatkowo pielęgnują rzęsy. Formuła produktu nie kruszy się i nie odbija na skórze w ciągu dnia oraz wytrzymuje w nienagannym stanie do momentu demakijażu. Na wizażu mascara została oceniona na 4,2/5.

 

„Mascarę kupiłam z polecenia koleżanki i okazała się świetnym wyborem. Daje efekt sztucznych rzęs praktycznie przy jednej warstwie. Tusz nie potrzebował czasu na "przeleżenie swojego” i nie brudzi powiek przy malowaniu. Nie zauważyłam też, by kruszył się po całym dniu bądź rozmazywał.”

„Moja przygoda z tym tuszem zaczęła się całkiem niedawno, ale odrazu go pokochałam. Mam z natury krótkie i cienkie rzęsy, więc po pomalowaniu nim rzęs jest u mnie naprawdę efekt wow. Tusz nie skleja, ładnie rozczesuje rzęsy no i oczywiście pogrubia i wydłuża.”

„Fajny tusz w przystępnej cenie. Ładnie podkręca i wydłuża rzęsy. Efekt liftingu jest bardzo widoczny. Nie osypuje się i ma idealną szczoteczkę” - komentują wizażanki.

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08