Kreacja Kasi Cichopek z TeleKamer 2013
ONS

Kreacja Cichopek z TeleKamer została zmiażdżona. Okazuje się, że uratowała komuś życie

Kreacja Kasi Cichopek z TeleKamer 2013
ONS

Styl Kasi Cichopek przez ostatnie lata uległ ogromnej metamorfozie, a aktorka zaczęła pojawiać się na salonach w bardziej eleganckich i wysmakowanych kreacjach. Czasami jednak i jej zdarzają się wpadki, a do jednej z głośniejszych z pewnością należała kreacja, którą gwiazda "M jak Miłość" wybrała na rozdanie TeleKamer w 2013 roku. Przypomnijmy: Ponad 30 gwiazd na gali TeleKamery 2013. Cichopek nie popisała się kreacją

Okazuje się, że Kasia ma do feralnej sukienki nie tylko ogromny dystans, ale i niesamowite wspomnienia, które dodają jej wartości i to dosłownie. W najnowszym wywiadzie dla BabyOnline.pl Cichopek zdradziła, że turkusowa kreacja została przekazana na aukcję charytatywną, a dochód z niej został przekazany na leczenie chorej dziewczynki. Aktorka nie ukrywa, że działalność charytatywna, szczególnie na rzecz dzieci, jest jej bardzo bliska i chętnie bierze udział w tego typu projektach, niekoniecznie nagłaśniając je w mediach. To jeden z plusów rozpoznawalności, którą przyniósł jej serial.
 

Ostatnio byłam w Kielcach na konferencji prasowej o krwi pępowinowej, i po konferencji podeszła do mnie dziewczyna, która powiedziała: „Pani Kasiu, dziękujemy, że rok temu wsparła pani naszą fundację”. Na początku nawet nie wiedziałam o co chodzi, dopiero po chwili przypomniałam sobie, że kiedyś, wiele miesięcy wcześniej, na prośbę tamtej małej, lokalnej fundacji przesłałam jedną z moich sukienek na aukcję charytatywną. Ta spotkana w Kielcach dziewczyna powiedziała mi, że moja sukienka była jednym z najwyżej wylicytowanych fantów, a cała kwota z aukcji została przeznaczona na leczenie chorej dziewczynki za granicą. Sama zobacz: sukienka z Telekamer, która  z jednej strony została radośnie skrytykowana na różnych portalach internetowych, że taka i śmaka, z drugiej – pomogła choremu dziecku w powrocie do zdrowia. To jest właśnie siła telewizji. Siła, którą m.in. ja mogę spożytkować - tłumaczy w rozmowie z babyonline.pl Kasia.


Doceniacie gwiazdy za działalność charytatywną?

Zobacz: Szok! Cichopek nie mogła ściąć włosów. Musiała przejść kilka procedur

Katarzyna Cichopek na świątecznej imprezie SPA:

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11