Party Stories
Małgorzata Lewińska w DDTVN
tvn
Newsy

Tego jeszcze nie było! Lewińska zabrała noworodki do studia "DDTVN"

Nie za wcześnie?


Pod koniec ubiegłego roku dotarła do nas informacja, że aktorka serialowa Małgorzata Lewińska jest w ciąży. Jeszcze większe zdziwienie wywołała informacja, że jest to ciąża bliźniacza. Lewińska przy każdej możliwej okazji chwaliła się swoim odmiennym stanem - nawet po porodzie wstawiła zdjęcie swoich pociech do sieci. Przypomnijmy: Małgorzata Lewińska pokazała zdjęcia dzieci chwilę po porodzie 

Dziś po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć jak wyglądają dzieci Lewińskiej, bowiem zdecydowała się ona na rzadki krok jak na polskie realia - zabrała bliźniaków do studia "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała jak radzi sobie z byciem mamą. 2-miesięczne maleństwa dobrze zniosły zmianę otoczenia - przez prawie całą wizytę grzecznie sobie drzemały - choć na początku nie odbyło się bez sceny płaczu. 

Trzeba przyznać, że to naprawdę słodki widok. Nie wiemy tylko czy nie za wcześnie maluchy zadebiutowały w telewizji.

Zobacz: Małgorzata Lewińska zdradza szczegóły swojej ciąży
 

Magda Modra wyprawiła wielkie przyjęcie przed porodem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Lewińska urodziła bliźnięta. Poród Małgorzaty Lewińskiej. Zdjęcia dzieci Małgorzaty Lewińskiej
ONS
Newsy
Lewińska urodziła bliźniaki. Pokazała zdjęcia noworodków
Znamy imiona wcześniaków

Pod koniec zeszłego roku o swojej zaawansowanej już ciąży poinformowała Małgorzata Lewińska . Aktorka zaprezentowała na jednej z imprez dość pokaźnych rozmiarów brzuszek, odwiedziła też studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoich zapatrywaniach na macierzyństwo i oczekiwaniu na bliźnięta. Przypomnijmy: Ciężarna Lewińska w DDTVN Teraz Lewińska poinformowała za pośrednictwem swojego bloga, że pod koniec marca urodziła dwóch chłopców. Antek i Franek urodzili się jako wcześniaki w 35. tygodniu ciąży. Bliźnięta od razu trafiły do inkubatorów, a szczęśliwa mama z dziećmi musiała pozostać w szpitalu jeszcze przez niemal dwa tygodnie. Swoje wrażenia i zdjęcia noworodków również opublikowała na blogu. Gratulujemy! Ciężarna Małgorzata Lewińska i inne gwiazdy na charytatywnej imprezie:

Małgorzata Lewińska urodzi bliźnięta
ONS
Newsy
Ciężarna Małgorzata Lewińska urodzi bliźniaki
Jakiej płci?

Ten rok w polskim show-biznesie z pewnością obfituje w gwiazdorskie śluby i prawdziwy baby boom. W najbliższych tygodniach oczekuje się rozwiązania kilku medialnych ciąż, a do grona przyszłych mam dołączyła teraz Małgorzata Lewińska . Przypomnijmy: Baby boom trwa! 42-letnia polska aktorka jest w ciąży Lewińska gościła ostatnio w studiu "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o swoim błogosławionym stanie. Aktorka ma już dwie praktycznie dorosłe córki i nie ukrywa, że obecna ciąża nie była do końca planowana, ale bardzo się z niej cieszy. Na początku rozmowy wyjawiła też, że spodziewa się... bliźniąt. Zna też ich już płeć. Tak, będę miał bliźnięta. Dwóch chłopców. Ja sobie oczywiście wmawiam, że sobie dam radę. Że dawałam sobie do tej pory radę z dziećmi to z bliźniakami też dam radę. Nie ukrywam, że liczę na duże wsparcie męża - wyznała Małgorzata. Przyszła mama jest obecnie zaangażowana w wiele projektów zawodowych i nie do końca chce z nich rezygnować, ale przyznała, że lekarze stale przestrzegają ją przed zbyt dużym wysiłkiem. Bliźniacza ciąża jest bowiem ciążą wysokiego ryzyka. Lekarze mi tylko przypominają ciągle, "czy pani wie, że ciąże bliźniacze są ciążami wysokiego ryzyka", "czy pani wie, że musi zwolnić"... Wczoraj zagrałam ostatni spektakl i obiecałam sobie, że od dzisiaj już zwalniam. Zostają tylko takie prace typu akcje, spotkania, które nie wymagają takiego spięcia jak występy na scenie czy premiery - dodała. Małgorzacie Lewińskiej gratulujemy. Podwójnie! Zobacz: Mucha półtora miesiąca przed porodem wciąż pracuje Ciężarna Małgorzata Lewińska i inne gwiazdy na charytatywnej imprezie:

Jak wygląda dziś Małgorzata Lewińska?
Newsy
Pamiętacie Patrycję z „Sąsiadów”? Małgorzata Lewińska dziś wychowuje czworo dzieci. Najstarsza córka została wokalistką! 
Jak wygląda serialowa Patrycja z Sąsiadów? Zobaczcie zdjęcia!

Małgorzata Lewińska ogromną popularność zdobyła jako Patrycja Cwał-Wiśniewska w serialu „Sąsiedzi”, który był spin-offem „Lokatorów”. Dziś popularna polska aktorka jest mamą czwórki dzieci, a jedna z jej córek planuje pójść w ślady znanej mamy i zajęła się śpiewaniem. Helena ma już za sobą swój debiut w „Dzień dobry TVN”! Zobaczcie, czym dziś zajmuje się Małgorzata Lewińska i jak wygląda jej córka, która zaczęła już muzyczną karierę! Pamiętacie Patrycję z „Sąsiadów”? Małgorzata Lewińska dziś wychowuje czworo dzieci Małgorzata Lewińska ma w swoim dorobku bogatą filmografię, ale to rola w serialu "Lokatorzy", a później "Sąsiedzi" przyniosła jej największą sławę. Aktorka ma czwórkę dzieci: córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa i trójkę dzieci z obecnym mężem fotografem Bartoszem Mireckim: córkę Helenę i dwóch synów Antoniego i Franciszka. Teraz okazuje się, że jedna z córek 49-letniej aktorki idzie w ślady znanej mamy i ma już na koncie pierwszy singiel.  Córka Małgorzaty Lewińskiej, Helena Mirecka została wokalistką! Helena Mirecka niejednokrotnie towarzyszyła swojej znanej mamie podczas różnego rodzaju wyjść czy pokazów mody. Świat show-biznesu nie jest jej obcy i dziś 21-letnia piosenkarka ma już na swoim koncie debiut wokalny. Córka Małgorzaty Lewińskiej ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia, gra na kilku instrumentach i śpiewa! Helena Mirecka ma już na swoim koncie debiutancki singiel „Jedną nogą”. We wrześniu Helena Mirecka zadebiutowała ze swoim singlem w programie "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o piosence swojego autorstwa. Wygląda na to, że córka Małgorzaty...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner