Anna Lewandowska podczas treningu
Instagram

Anna Lewandowska KOŃCZY karierę sportową! Co się stało?

Anna Lewandowska podczas treningu
Instagram

Anna Lewandowska w wywiadzie dla "Super Expressu" opowiedziała o swoim życiu jako żony Roberta Lewandowskiego. Trenerka została zapytana czy denerwuje ją, że jej dyscyplina sportu, czyli karate, nie jest doceniana i na pierwszym miejscu są zawsze sukcesy Roberta. Okazuje się, że Ania kiedyś była zła, że nazywana jest tylko żoną Lewandowskiego. Teraz się z tym pogodziła i niedługo kończy z treningami i przygotowaniami do mistrzostw w karate, żeby skupić się na karierze męża i dbaniu o jego dietę. Ania już od kilku lat ustala i dokładnie rozpisuje, co i kiedy ma jeść jej mąż. 

Anna Lewandowska kończy karierę sportową

Wiem, że piłka jest bardziej medialnym sportem. Karate to jednak trudny sport, przepisy są czasami niezrozumiałe dla osób spoza tej dyscypliny. Aż cztery razy miałam złamany nos, kiedyś pewnie czeka mnie operacja przegrody. Kiedyś się denerwowałam, kiedy ktoś mówił, że jestem tylko żoną Roberta Lewandowskiego. Mojej dyscyplinie poświęciłam wiele lat, trenowałam 2-3 razy dziennie, teraz podporządkowuje się karierze męża. Startuję jeszcze, ale to już końcówka. Zajmuję się intensywniej innymi projektami - opowiada w SE Lewandowska.

Czy pieniądze zmieniły Roberta Lewandowskiego?

Czy sukcesy, pieniądze i światowe życie zmieniły Lewandowskich? Ania Lewandowska uważa, że nigdy się nie zmienią i docenia to, co dał im los. A Robert nauczył ją, żeby zawsze wierzyła w swoją wartość, niezależnie jak dalej potoczy się ich życie.

Znam swoją wartość, tego nauczył mnie mąż. W pewnym momencie chciałam pokazywać ludziom, że jestem pracusiem, że dużo robię. Teraz wiem, że nie muszę nikomu nic udowadniać. A jak się zmieniłam? Mądrzej podchodzę do życia. Na pewno, i to mówię w naszym wspólnym imieniu, nie zmieniamy się. Zawsze szanujemy to, co dał nam los, staramy się pomagać innym  ludziom - czytamy w wywiadzie z Anią Lewandowską.

Zobacz także: Kiedy ostatni raz Robert Lewandowski jadł kebaba? Ania zdradza, czy zdarza im się zgrzeszyć!

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tuż przed wyjściem na Sylwestra. Spędzili go w ciepłych krajach:

Anna Lewandowska w czarnej sukience za 319 zł i Robert Lewandowski w bordowej marynarce
Instagram

Ania Lewandowska często reprezentuje Roberta, kiedy go nie ma w kraju. Ostatnio odebrała za niego statuetkę Sportowca roku.

Anna Lewandowska w szmaragdowej sukni
ONS

Robert Lewandowski z Anią czasem długo się nie widują, ale każdą chwilę celebrują razem:

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22