Od dłuższego już czasu wśród mam na topie jest ubieranie swoich córek w identyczne ubrania jak same noszą. Takie same sukienki, bluzki, szorty na mamie i córce to hit! Wiele firm wychodzi naprzeciw mamom i córkom, dzięki czemu mamy bez problemu mogą kupować identyczne ubrania zarówno dla siebie, jak i dla swoich pociech. Ta moda wyjątkowo spodobała się Annie Lewandowskiej i Paulinie Sykut. Zobaczcie sami:

 

Zobacz też: Mała czarna, ale też mini! 10 sukienek, które wyglądają jak ta Anny Lewandowskiej...

Anna Lewandowska i Klara vs Paulina Sykut i Róża

 

Anna Lewandowska postawiła na krótki biały top, do którego dobrała szorty z tropikalnym wzorem i wysokim stanem. Podobnie ubrała swoją córeczkę! Klara na zdjęciu ma białą bluzkę i wzorzyste spodenki. Warto dodać, że szorty Anny Lewandowskiej pochodzą z uwielbianej przez gwiazdy marki Bizuu i kosztują 390 złotych. Można dokupić do nich marynarkę w identyczny wzór i stworzyć idealny zestaw na lato. Marynarka kosztuje 790 złotych.

 

Przeczytaj: Podobają ci się tropikalne szorty Anny Lewandowskiej? Wiemy, gdzie i w jakiej cenie możesz je kupić!

 

 

Z kolei Paulina Sykut wybrała sukienkę w kwiaty i z hiszpańskim dekoltem. Taki fason sukienki i te wzory to najgorętsze trendy sezonu! Z kolei Róża ma na sobie niemal identyczną sukienkę, tylko na ramiączkach. Obie kreacje pochodzą z kolekcji Endo i są obecnie na wyprzedaży!

 

Zobacz: Paulina Sykut i jej córeczka identycznych sukienkach! Gwiazda zapłaciła za nie... mniej niż 70 złotych! Wiemy, gdzie je kupić

 

 

Który duet jest bardziej stylowy? :)

 

Zobacz: Klapki za 900 zł i torebka... za 6 tysięcy! Anna Lewandowska tą stylizacją rozbiła bank

 

Przeczytaj też: Paulina Sykut w uroczej sukience w wisienki! To cudo kosztuje mniej niż 200 złotych

Więcej na temat Paulina Sykut Anna Lewandowska