Magdalena Mielcarz, Anna Lewandowska, Kinga Rusin
ONS
Mamy komentarze gwiazd!
1/5
Magdalena Mielcarz, Anna Lewandowska, Kinga Rusin
ONS

Spektakularna metamorfoza Magdaleny Mielcarz nie przestaje budzić ogromnych emocji. W minionym tygodniu modelka i piosenkarka pojawiła się na jednej z imprez w Warszawie, gdzie wzbudziła wielkie zainteresowanie. Mielcarz niemal całkowicie zmieniła swój wizerunek. Nowa fryzura, inny makijaż, i oryginalna stylizacja sprawiły, że niektórzy przecierali oczy ze zdumienia. Odmieniony wygląd Magdaleny Mielcarz, która właśnie promuje w Polsce swój nowy singiel "Sisters Army", jednym się spodobał, a innym - niekoniecznie. Nowy look Mielcarz skomentowały nawet Anna Lewandowska i Kinga Rusin! 

 

Zobacz też: Magdalena Mielcarz ostro reaguje na hejt za nowy wygląd! "Jestem zmęczona doklejaniem rzęs"

 

Co sądzą o odmienionym wizerunku gwiazdy? Przeczytajcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Kożuchowska i Mielcarz w tej samej marynarce! Znamy projektanta! Która lepiej wyglądała? POJEDYNEK

2/5
Magdalena Mielcarz

Nowy wygląd Magdaleny Mielcarz spotkał się falą krytyki. Na temat odmienionego wizerunku gwiazdy pojawiły się niepochlebne artykuły i komentarze. Gwiazda odniosła się do jednego z tekstów, opublikowanego przez "Fakt", zamieszczając na Instagramie rodzaj manifestu, w którym wyjaśniła, dlaczego postanowiła przejść metamorfozę.

My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób. Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na "Barbie", spełnianiem czyiś oczekiwań, tańczeniem jak mi zagrają.. Nie jestem małą dziewczynką tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, maluję jak chcę, mówię co myślę. Dzisiaj spełniam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach. Być sobą - napisała.

Ten wpis zyskał tysiące polubień! Pojawiły się pod nim również setki komentarzy. Wśród nich znalazły się głosy Kingi Rusin i Anny Lewandowskiej.

 

Magda Mielcarz tłumaczy się z nowego wyglądu

3/5
Magdalena Mielcarz

Kinga Rusin i Anna Lewandowska nie dołączyły do grupy hejterów Magdaleny Mielcarz. Przeciwnie - zarówno dziennikarka, jak i trenerka wsparły postawę modelki.

A mi tam się podoba Twój nowy look! Bez wydętych warg i napchanych czymś policzków, bez sztucznych rzęs i domalowanych brwi... Jest z jajem! #girlspower - napisała Kinga Rusin.

Bingo!!! - skomentował wpis Mielcarz, Lewandowska.

 

Komentarz Kingi Rusin o Magdalenie Mielcarz
Instagram/Magdalena Mielcarz
Instagram/Magdalena Mielcarz

Komentarz Anny Lewandowskiej o Magdalenie Mielcarz
Instagram/Magdalena Mielcarz
Instagram/Magdalena Mielcarz

4/5
Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz odniosła się do swojej metamorfozy również w kolejnym wpisie na Instagramie.

- Metamorfoza to proces. Wzrost może być bolesny. Zmiana może być bolesna. Ale nic nie jest tak bolesne, jak zatrzymanie w miejscu, do którego już nie przynależysz - napisała modelka.

Magdalena Mielcarz
Instagram/Magdalena Mielcarz
Instagram/Magdalena Mielcarz

5/5
Magdalena Mielcarz

A Wy co sądzicie o nowym wizerunku Magdy Mielcarz? To dobra zmiana?