Stylowy pojedynek Anny Lewandowskiej i Mariny Łuczenko. Piękne żony piłkarzy doskonale czują najnowsze trendy, a w ich szafach znajdują się kreacje od najlepszych projektantów. Anna Lewandowska i Marina Łuczenko błyszczą na czerwonych dywanach. A jak prezentują się na co dzień? Okazuje się, że ciężarna trenerka i piosenkarka polubiły kurtki tej samej słynnej marki Mr&Mrs Italy. I to właśnie one chronią je przed mrozem w zimowe dni.

Która wybrała fajniejszy model i która z pań prezentuje fajniejszy zimowy look? Zapraszamy do głosowania!

 

Anna Lewandowska wybrała czarną klasyczną parkę marki Mr &Mrs Italy za 7 185 złotych. Paparazzi przyłapali ciężarną trenerkę na zakupach podczas jej pobytu w Warszawie. Przyszła mama zaprezentowała się wówczas w ciemnych spodniach, sportowych butach i wielkim szarym szaliku. Stylizację Anny Lewandowskiej uzupełniła torebka w mocnym, pomarańczowym kolorze.

 

Marina Łuczenko z kolei wybrała zieloną kurtkę Mr &Mrs Italy za nieco większą cenę. Piosenkarka postawiła na model podszyty farbowanym futrem z lisa za... 17 780 złotych! Żona Wojtka Szczęsnego właśnie w tej kurtce została ostatnio przyłapana podczas zakupów w stolicy. Look Mariny uzupełniły szare dresowe spodnie i ciepłe zimowe buty. 

 

Anna Lewandowska w parce za ponad 7 tysięcy złotych.

Anna Lewandowska dostała mandat

Marina w kurtce za prawie 18 tysięcy złotych.

Marina Łuczenko-Szczęsna na zakupach