Anna Lewandowska, Robert Lewandowski smutni
Instagram

Lewandowscy znów padli ofiarą oszustów! Para opublikowała poruszający apel

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski smutni
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy jak nikt inny znają wszystkie blaski i cienie popularności. Te pierwsze wydają się być oczywiste, a o tych drugich mówi się dosyć rzadko. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że para jest narażona na oszustwa częściej niż "zwykli" ludzie. Jakiś czas temu Anna i Robert Lewandowscy zostali oszukani aż na 100 tysięcy złotych na nieprawdziwej akcji charytatywnej. Teraz z kolei bezprawnie wykorzystano ich wizerunek, o czym poinformowali na Instagramie, ostrzegając swoich fanów.

Anna i Robert Lewandowscy znów walczą z oszustami

Anna i Robert Lewandowscy opublikowali nietypową fotografię na Instagramie. Na zdjęciu para ma bardzo poważne miny, co od razu zwraca uwagę i budzi niepokój. W takim wydaniu Lewandowscy nie pokazują się właściwie nigdy. Zawsze wyglądają na szczęśliwych na zdjęciach. Teraz jednak nie mają powodów do radości, bo właśnie wykorzystano ich wizerunek do reklamowania środków odchudzających i usług finansowych!

⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋

W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek.

Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy.

Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO.

Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań - napisała para na Instagramie.

Lewandowscy tak tego oczywiście nie zostawią. Para poinformowała, że podjęła stosowne kroki prawne. Prosi także swoich fanów o czujność, żeby nie dali wykorzystać się nieuczciwym ludziom! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋ W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO. Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom. #annalewandowska #robertlewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Lewandowscy po raz kolejny muszą walczyć z oszustami!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski w eleganckich stylizacjach
East News

Lewandowscy doskonale znają wszystkie blaski i cienie sławy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w kolorowych podobnych bluzach
Instagram

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44