Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego
Instagram

Lewandowscy w gronie najbogatszych Polaków przed 40-stką. Na ile wyceniany jest ich majątek?

Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy mogą pochwalić się gigantycznym majątkiem, który zawdzięczają nie tylko grze w piłkę czy treningom fitness, ale inwestycjom w kolejne biznesy. Sportowa para podbiła już branżę zdrowej żywności, kosmetyczną. Piłkarz inwestował też w nieruchomości, a nawet został producentem muzycznym. Teraz planuje otworzyć kilkupoziomową restaurację w Warszawie. Wszystko to sprawia, że Lewandowscy znaleźli się wśród najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia według tygodnika "Wprost"!

Ile jest wart majątek Anny i Roberta Lewandowskich?

Już od kilku lat Lewandowscy mogą pochwalić się ogromnym majątkiem, jednak w tym roku trafili na 10. miejsce w rankingu najbogatszych Polaków przed czterdziestką. Cały majątek sportowej pary ze wszystkimi działalnościami został wyceniony na - uwaga! - 450 milionów złotych!

Na ich wspólny majątek składają się inwestycje Roberta Lewandowskiego, w tym działalność w roli producenta muzycznego, budowa osiedla w Warszawie, udziały w firmie marketingowej, a niebawem również prowadzenie restauracji. Anna Lewandowska też cały czas rozwija swoją markę. Początkowo zaczęła od bloga, treningów i obozów sportowych, a teraz ma własną markę żywności, uruchomiła aplikacje treningową, a ostatnio premierę miała jej linia kosmetyków Phlov.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży!

Szczęście sprzyja im również w życiu prywatnym. Para niedawno ogłosiła wiadomość o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Trenerka nie zamierza jednak zwalniać tempa i być może - tak jak poprzednim razem - planuje pracować do samego rozwiązania. Sportsmenka jest już w czwartym miesiącu ciąży, o czym poinformował sam piłkarz. To oznacza,  że drugie dziecko Lewandowskich przyjdzie na świat w kwietniu 2020 roku!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na zdjęciu zrobionym przez Klarę
Instagram

To ich pierwsze oficjalne zdjęcie "we trójkę"

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski. Druga ciąża
Instagram

 

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50