Lewandowscy spędzają majówkę 2019 w Hiszpanii
Instagram

Majówka u Lewandowskich. Robert pokazał, jak spędza czas z Klarą. To zdjęcie zrozumie każdy ojciec!

Lewandowscy spędzają majówkę 2019 w Hiszpanii
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo zabiegani. Oboje z pasją wykonują swoją pracę. Mimo napiętego grafiku starają się też pamiętać o odpoczynku. Tym bardziej, że mają uroczą córeczkę, która potrzebuje ich obecności. Dlatego Ania i Robert postanowili zrobić sobie krótkie wakacje. Para spędza majówkę w Andaluzji. Lewandowscy chętnie chwalą się zdjęciami z urlopu. Jedno z nich z pewnością rozczuli serce każdego rodzica!

Jak Robert Lewandowski spędza majówkę z rodziną?

Anna i Robert wybrali się do Hiszpanii. Para stara się jednak aktywnie spędzać czas. Oprócz kąpieli i opalania znajdują także czas na sport. Towarzyszy im również Klara! Dziewczynka od małego wychowywana jest w sportowym duchu. Dlatego nic dziwnego, że rodzice zabrali ją także na rowerową przejażdżkę. Dziewczynka grzecznie siedziała w specjalnej doczepce, która została przytwierdzona do roweru jej ojca. Rozczulający widok!

Zobacz także: Nie uwierzycie, co zrobiła Klara! Anna Lewandowska musi być z niej dumna

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Lewandowscy z dumą prezentowali, jak Klara gra z nimi w piłkę nożną. Z kolei Ania pokazała również na Instagramie, jak dziewczynka stara się z nią ćwiczyć i naśladować jej ruchy. Wygląda na to, że rośnie nam nowa mistrzyni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yesterday 🛴, today 🚲 😉 #familytime 📸 @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Klara rośnie jak na drożdżach!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Is this for real? Half a MILION @diet_training_by_ann ?💥💥💥💥 This is how many of you have downloaded my app to try if healthy lifestyle is OK! Do you know what makes me the happiest girl in the world? That, so many of you lead healthy life with my app by still using it. I respect that and appreciate it!♥️♥️♥️ ______________________ Czy to się dzieje naprawdę?! Ponad PÓŁ Miliona w➡️ @diet_training_by_ann !!!💥💥💥💥 Tak dużo osób ściągnęło moją aplikację, żeby sprawdzić czy zdrowszy styl życia jest OK😉 A wiecie co w takich momentach cieszy najbardziej? To, że tak wielu z Was wytrwało! Szanuję i bardzo doceniam♥️♥️♥️! I już niedługo będę miała dla Was fajną niespodziankę z NAGRODAMI! A tymczasem życzę Wam SUPER zabawy i odpoczynku na “majówce” i nie zapominajcie, że karkóweczkę z grilla czy kiełbaskę można szybko spalić (w app podaję Wam na tacy programy treningowe - chyba pomyślę jeszcze o treningach z najmłodszymi 😉🤔) PS. KTO TRENUJE Z APP? Będę Was szukała po #annalewandowska 😍🤫 _____ #annalewandowska #healthyplanbyann #workoutbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23