Anna i Robert Lewandowscy oraz Marina i Wojciech Szczęśni już od kilku dni wypoczywają na rajskich wakacjach. Reprezentanci Polski w piłce nożnej razem z żonami i dziećmi wypoczywają w luksusowym hotelu na Mykonos. Pary chętnie publikują na swoich profilach na Instagramie zdjęcia i nagrania ze wspólnego urlopu. Marina pochwaliła się ostatnio zdjeciem z Wojtkiem i synem Liamem, a Anna Lewandowska pokazała fotkę z Robertem i Klarą. Zobaczcie sami, jak wypoczywają Szczęśni i Lewandowscy i zdecydujcie, która rodzinka jest fajniejsza! 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała bajeczne zdjęcie z wakacji, ale i tak wszyscy patrzą tylko na jej brzuch! Dlaczego?

Anna Lewandowska opublikowała w sieci kolejną, piękną fotkę z wakacji. Tym razem pozuje w towarzystwie męża i córeczki. Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem od 6 lat. Para powiedziała sobie sakramentalne TAK dokładnie 22 czerwca 2013 roku. Ich córeczka Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Ania i Robert to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. 

Na brak popularności z pewnością nie narzekają również Marina i Wojciech Szczęśni. O tym, że piosenkarka i bramkarz są razem media zaczęły informować w 2013 roku. Trzy lata później zakochani wzięli ślub- uroczystość odbyła się 21 maja 2016 roku w Grecji. Syn Mariny i Wojtka urodził się 30 czerwca 2018 roku.  Zobaczcie na ich urocze rodzinne zdjecie z wakacji! Liam to już duży chłopiec!