Halina Mlynkova o wypadku narzeczonego
ONS

Partner Mlynkovej jest mocno posiniaczony. Jej reakcja jest zadziwiająca

Halina Mlynkova o wypadku narzeczonego
ONS

Wczoraj dziennik Fakt podał przykrą informację. Narzeczony Haliny Mlynkovej, Leszek Wronka, został ciężko pobity podczas pobytu na Majorce. Producent muzyczny trafił od razu do szpitala w Pradze, gdzie czuwa nad nim jego ukochana. Przypomnijmy: Partner Mlynkovej został ciężko pobity. Jest oświadczenie Haliny

Gdy artystka dowiedziała się o zdarzeniu, natychmiast zdecydowała się wyjechać z Polski, by zobaczyć się z Leszkiem. Okazuje się, że z partner Haliny nie czuje się najgorzej. Jest posiniaczony i ma blizny na twarzy, a artystce bardzo się to podoba! Lekarze zalecają mu odpoczynek, ale on nie może usiedzieć na jednym miejscu. Piosenkarka zakończyła swój wpis zdaniem, które na pewno podsyci plotki o ich ślubie:

Uf! Nie jest zle! Posiniaczony narzeczony z bliznami na twarzy podoba mi sie jeszcze bardziej  oczywiście powinien leżeć, ale jak to facet .. nie może usiedzieć w jednym miejscu. Do wesela sie zagoi .Za kilka dni wracam. Do zobaczenia na koncertach! - napisała Mlynkova (pis. oryginalna)


Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Zobacz: Mlynkova przez pracę nie ma czasu na ślub. Co na to jej partner?
Halina Mlynkova na zakupach w Pradze:

Więcej na temat Halina Mlynkova Leszek Wronka
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39