Leszek Krajewski M jak miłość
Instagram

"Nasze dziecko nie żyje!" Tak wielkiego dramatu w "M jak miłość" nie było już dawno

Leszek Krajewski M jak miłość
Instagram

Nina w 1479 odcinku „M jak miłość” trafi do szpitala. Niestety okaże się, że lekarze są zmuszeni wywołać poród, który zakończy się tragicznie. Dziecko kobiety nie przeżyje, a dramatyczną wiadomość przekaże jej były partner. Jak Nina zareaguje na straszną informację o swoim dziecku? Już 17 grudnia w 1479 odcinku serialu dowiemy się, jak Leszek poinformuje dawną miłość o stracie córki!

Jak Leszek dowie się o śmierci córki!

Już wcześniej informowaliśmy o ty, że Nina będzie śledziła Leszka mimo złego samopoczucia i w końcu trafi do szpitala. Kobieta dostanie silnych skurczy na ulicy. Na miejscu szybko okaże się, że lekarze muszą wywołać poród. Leszek na wieść o tym szybko pojedzie do szpitala, ale tam będzie czekała na niego dramatyczna wiadomość!

Panie doktorze, ja jestem ojcem dziecka Niny Malik – Krajewski będzie próbował dowiedzieć się czegoś w szpitalu i zapyta przechodzącego lekarza, czy coś wie na temat Niny.

Wtedy mężczyzna dowie się, co tak naprawdę się stało:

Jest po zabiegu. Musieliśmy zrobić cesarskie cięcie, ponieważ nastąpiło odklejenie łożyska. Niestety jest to jedno z częstszych powikłań położniczych, zawsze niesie ryzyko dla matki i dziecka. Potrzebne było przetoczenie krwi, ale w tej chwili stan pana żony jest stabilny .

To nie uspokoi Leszka i zapyta: Ale co z dzieckiem? Uzyska na to pytanie najgorszą z możliwych odpowiedzi:

Przykro mi, robiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Niestety, nie udało się. Bardzo mi przykro.

To Leszek powie Ninie o śmierci ich dziecka!

Po tej dramatycznej wiadomości Leszek pójdzie do Niny. Zdezorientowana kobieta nie będzie wiedziała, co się stało. Kiedy zobaczy byłego partnera dotknie swojego brzucha i zapyta:

Dziecko?! Gdzie nasza córeczka?! Co z naszą córeczką?!

Leszek będzie musiał potwierdzić kobiecie to, co sama już wie i powie: Przykro mi. Nina będzie zrozpaczona i całkowicie załamana, a mężczyzna nie będzie potrafił jej pomóc. 

Jak zakończy się ta dramatyczna sytuacja? Dowiemy się już 17 grudnia!

Joasia i Justyna M jak miłość
MTL Maxfilm

Nina winą o stratę dziecka obarczy Joannę!?

Nina odchodzi z M jak miłość?
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37