Leszek Stanek o śmierci Piotra Woźniaka Staraka

Leszek Stanek żegna Piotra Woźniaka Staraka: "Łączę się w bólu z Agnieszką"

Leszek Stanek o śmierci Piotra Woźniaka Staraka

Leszek Stanek na Instagramie pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na Mazurach. Producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak Starak miał 39 lat. Stanek ma dobry kontakt z Agnieszką - wziął bowiem udział w "Azji Express", którą ona prowadziła. Łączy ich również wielka miłość do psów. Co Leszek napisał o Piotrze?

Leszek Stanek żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Stanek miał okazję poznać producenta. Jak pisze, był świetnym gościem. Nie wie, jak ma go pożegnać, ponieważ nikt tak naprawdę nie był gotowy na ten najgorszy scenariusz poszukiwań:

Piotrek był zajebistym człowiekiem i wiedzą o tym wszyscy którzy go znali, którzy mieli szczęście spotkać go na swojej drodze życia. Nigdy nie jesteśmy gotowi na pożegnania... Łącze się w bólu z Agnieszką z całą rodziną i ze wszystkimi których sercu Piotr był bliski. Obyśmy się jeszcze spotkali Piotrek - napisał Leszek na Instagramie. 

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno.  18 sierpnia, w niedzielę w nocy doszło do wypadku. Producent i jego towarzyszka, 27-letnia kobieta z Łodzi, podczas manewru skrętu wypadli z łodzi. Kobieta dopłynęła do brzegu, Piotr zaginął. Po czterech dniach akcji poszukiwawczej odnaleziono jego ciało.

Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione - napisał Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA. 

 

 

Leszek wspiera Agnieszką w dramatycznych chwilach.

Leszek Stanek o śmierci Piotra Woźniaka Staraka

Piotr miał 39 lat.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak na imprezie
East News

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04