Leszek Stanek zdradził, dlaczego zapuścił wąsy

Leszek Stanek zapuszcza wąsy, bo... wspiera akcję charytatywną. Jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu "Azja Express" pojawił się ostatnio na oficjalnej imprezie i zaskoczył swoim wyglądem. Młody aktor zdecydował się bowiem na wąsy! Skąd taka zmiana u Leszka? Czyżby lansował nową modę? A może chce zmienić wizerunek po programie "Azja Express"? Nic bardziej mylnego! Leszek Stanek zdradził swoim fanom na Instagramie, że zdecydował się wesprzeć akcję charytatywną "Zapuść wąsy dla jaj",  która stała się popularna na całym świecie i ma przypominać mężczyznom o przeprowadzaniu profilaktycznych badań wykrywających raka prostaty.

 

Zobacz także: Nowotwór prostaty – poznaj objawy choroby

#movember "zapuszczamy wąsy dla jaj" to akcja którą popieram i która ma przypominać nam facetom o badaniach profilaktycznych na raka prostaty i jąder! To są małe duże sprawy;) kto jest za?- napisał na Instagramie.

Ciekawe, czy inni znani panowie również wezmą udział w akcji, którą wspiera Leszek Stanek. Co sądzicie o nowym wyglądzie aktora? Fajnie wygląda z wąsami?

 

Zobacz także: Kłótnia Stanka i Kaczoruk na Instagramie! Leszek do Renaty: "Obrażasz mnie i moją inteligencję"! Jest ostro!

 

Leszek Stanek zapuścił wąsy.

Leszek Stanek zdradził, dlaczego zapuścił wąsy
Instagram

Aktor wspiera akcję charytatywną.

Leszek Stanek
ONS

 

 

Więcej na temat Leszek Stanek