Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie
East News

"Coś między nimi musiało się stać" Leszek Miller poruszająco o śmierci syna

Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie
East News

 

Leszek Miller w poruszającym wywiadzie opowiedział o swojej największej życiowej tragedii. Kilka dni temu w mediach pojawiła się wiadomość o śmierci syna byłego premiera. Według wstępnych ustaleń policji mężczyzna popełnił samobójstwo. Teraz prokuratura bada, co tak naprawdę wydarzyło się w jego domu pod Warszawą. Partnerka Leszka Millera juniora przyznała ostatnio, że przed tragicznymi wydarzeniami doszło między nimi do kłótni. Teraz Leszek Miller w wywiadzie dla "Super Expressu" skomentował śmierć swojego dziecka i zdradził, jakie relacje łączą go z partnerką syna. Okazuje się, że polityk i jego żona nie byli zachwyceni związkiem Leszka Millera juniora z Katarzyną...

 

Zobacz także: Kim był syn Leszka Millera i jakie były jego stosunki z ojcem?

 

Leszek Miller szczerze o partnerce syna

 

Polityk w rozmowie z dziennikiem nie ukrywa bólu i rozpaczy po stracie syna. 

 

To niewyobrażalna tragedia w moim życiu. Wraz z nim umarła część mnie... - powiedział Leszek Miller. 

 

Polityk zdradził, że o śmierci syna dowiedział się podczas rodzinnych wakacji w Grecji. Leszek Miller z żoną i wnuczką wypoczywali w hotelu, który polecił im właśnie Leszek Miller junior. 

 

Zadzwonił do nas brat mojej żony i powiedział, że dzwoniła partnerka Leszka ze straszną wiadomością. W tym momencie ziemia osunęła mi się spod nóg. Nie uwierzyłem. Zadzwoniłem sam do partnerki syna, żeby to potwierdzić. Natychmiast wróciliśmy do Warszawy. Jego partnerka była ostatnią osobą, która widziała Leszka żywego. I coś między nimi musiało się stać, co pchnęło syna do tej straszliwej decyzji - były premier zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

 

Leszek Miller nie chciał zdradzać szczegółów związku swojego syna z partnerką Katarzyną, ale nie ukrywa, że razem z żoną nie byli zachwyceni tą relacją. 

 

Nie chcę się w tej sprawie wypowiadać, bo jak sądzę, to jest przedmiotem dochodzenia. Kiedyś może jak przyjdzie czas, to szerzej się wypowiem na ten temat. Ale teraz powiem tyle, że moja żona i ja patrzyliśmy na związek syna z nową partnerką bardzo krytycznym okiem. Może kiedyś będę mógł powiedzieć więcej - przyznał były premier. 

 

Zobacz także: Poruszające pożegnanie Leszka Millera juniora, „Dlaczego umarłeś? To pytanie będzie nas dręczyć przez całe życie”

 

Leszek Miller opowiedział o swoim bólu po starcie syna.

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

Według wstępnych ustaleń syn polityka popełnił samobójstwo.

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

 

Więcej na temat Leszek Miller
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17