ONS

Jakiś czas temu Katarzyna Zielińska przeszła ogromną metamorfozę. Aktorka wyraźnie schudła, zmieniła styl ubierania i stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Zielińska dostaje coraz więcej propozycji pracy i pojawia się w wielu programach rozrywkowych, co niestety nie jest wystarczające, żeby stać się wielką aktorką filmową- tak przynajmniej stwierdziła ostatnio Ilona Łepkowska.

Królowa polskich seriali w rozmowie z RMF Extra oceniła talent gwiazdy. Senarzystka stwierdziła, że w serialach sprawdzają się "gorsi" aktorzy, do których zalicza właśnie Zielińską.

- Bywają z kolei aktorzy gorsi, którzy wielkich ról szekspirowskich nie zagrają, a w serialu sprawdzają się znakomicie, bo mają pewien rodzaj sympatyczności i ciepła. Takim przykładem jest Kasia Zielińska. Ona o tym wie, bo jej to mówię, że nie jest osobą, która zagra w teatrze wielką rolę dramatyczną , może grać w komedii, w farsie, w przedstawieniu muzycznym, bo dobrze śpiewa. Ale wielkiej roli nie pociągnie- powiedziała Łepkowska. 

Wygląda więc na to, że Ilona Łepkowska nie wróży Katarzynie Zielińskiej zbyt wielu sukcesów. Zgadzacie się z opinią scenarzystki?

                              


kb