Królowe życia
Instagram
Newsy

Lekarz Dagmary z "Królowych życia" zalecił jej zrzucenie 10 kilogramów! Reakcja gwiazdy jak zawsze mistrzowska!

Lekarz Dagmary z "Królowych życia" zalecił jej zrzucenie 10 kilogramów! Reakcja gwiazdy jak zawsze mistrzowska!

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" w dalszym ciągu uczęszcza na rehabilitację i walczy o powrót do  sprawności po koszmarnym wypadku, któremu uległa w ubiegłym roku. Oczywiście jest również pod stałą opieką lekarzy i często pokazuje zdjęcia z wizyt w sieci! Tym razem specjalista zalecił bohaterce hitu TTV zrzucenie 10 kilogramów! Jak na to zareagowała Dagmara? Oczywiście w swoim stylu - po mistrzowsku i z poczuciem humoru! Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska wreszcie pokazała mamę! Zdradziła, dlaczego nigdy wcześniej nie wystąpiła z nią w "Królowych Życia"

Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Lekarz Dagmary z "Królowych życia" zalecił jej zrzucenie 10 kilogramów! Reakcja gwiazdy jak zawsze mistrzowska!

Dagmara z "Królowych życia" w maju 2019 roku uległa koszmarnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda doznała bardzo poważnych obrażeń, między innymi miała złamane obydwie nogi. Z tego też względu musiała przejść kilka operacji, długo chodziła o kulach, jeździła też na wózku inwalidzkim. Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska wyznała, że mimo iż jest już dużo lepiej, to niestety nie uda jej się już wrócić do takiej formy, jak przed wypadkiem.  

Bohaterka hitu TTV w dalszym ciągu uczęszcza na rehabilitację i odwiedza lekarzy, którzy kontrolują jej zdrowie. Na Instagramie Dagmary właśnie pojawił się kolejny post, na którym możemy zobaczyć "Królową życia" i jednego z jej lekarzy. Okazało się, że specjalista zalecił królowej życia zrzucenie 10 kg! Jak na to zareagowała gwiazda hitu TTV? Oczywiście w swoim, mistrzowskim stylu! 

Tego Pana już chyba nie muszę przedstawiać 💖Wspaniały człowiek i świetny lekarz 💖Chociaż ciągle na mnie krzyczy 😜I nie pozwala dużo gadać 😜🙊A dziś stwierdził , że jestem za gruba 😜WIESZ, ŻE JESTEŚ MAŁY KAKALUT 🤣🤣🤣🙈A MIMO TO JESZCZE TYLE JESZ 🤣🤣🤣🤣I kategorycznie kazał zrzucić 10 kg 😱Ciekawe jak mam to zrobić ?🤔🤷‍♀️I co wizyta ochrzan 😜Ale JEMU WOLNO WSZYSTKO 💙Dał mi DRUGIE ŻYCIE ❤️I niestety wziął sobie garba na plecy 😜😜🤣Ale dzięki Niemu chodzę i ŻYJĘ 💙🙏 - (pis. oryg.) napisała Dagmara Kaźmierska. 

Na szczęście Dagmara - jak zawsze - do wszystkiego podchodzi z ogromnym poczuciem humoru. Zapewne lekarz zalecił jej odchudzanie ze względów zdrowotnych. Trzymamy zatem kciuki za bohaterkę hitu TTV i życzymy jej dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💖Tego Pana już chyba nie muszę przedstawiać 💖Wspaniały człowiek i świetny lekarz 💖Chociaż ciągle na mnie krzyczy 😜I nie pozwala dużo gadać 😜🙊A dziś stwierdził , że jestem za gruba 😜WIESZ, ŻE JESTEŚ MAŁY KAKALUT 🤣🤣🤣🙈A MIMO TO JESZCZE TYLE JESZ 🤣🤣🤣🤣I kategorycznie kazał zrzucić 10 kg 😱Ciekawe jak mam to zrobić ?🤔🤷‍♀️I co wizyta ochrzan 😜Ale JEMU WOLNO WSZYSTKO 💙Dał mi DRUGIE ŻYCIE ❤️I niestety wziął sobie garba na plecy 😜😜🤣Ale dzięki Niemu chodzę i ŻYJĘ 💙🙏Jeśli nikt Wam z nogami nie jest w stanie pomóc to tylko do Niego 💙To jest CUDOTWÓRCA 💙Kocham tego człowieka ❤️❤️❤️Doktorze Stawicki @ryszardstawicki ❤️Dziękuję , że Pan jest 💙🙏 @ryszardstawicki @grochowska_9 @medicus.bonus ❤️

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska w dalszym ciągu walczy o powrót do zdrowia, po koszmarnym wypadku samochodowym, w którym odniosła poważne obrażenia. Chociaż jest już dużo lepiej, to jednak gwiazda jakiś czas temu wyznała, że nie uda jej się już wrócić do takiej sprawności, w jakiej była przed tym przykrym wydarzeniem.

Królowe życia
East News

Zobacz także

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zachwyciła fanów nowym zdjęciem w dresie... własnego projektu! Fanki oszalały na jego punkcie!  

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia

Dagmara z "Królowych życia" o wynikach testów na koronawirusa! "Co ta za Królowa bez korony?"

 

Królowe życia
East News
Newsy
Wstrząsające wyznanie Dagmary z "Królowych życia"! Już nigdy nie wróci do pełnej sprawności...
Wstrząsające wyznanie Dagmary z "Królowych życia"! Już nigdy nie wróci do pełnej sprawności...

Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu "Królowe życia" od ponad roku walczy o powrót do zdrowia. W maju 2019 roku bohaterka hitu TTV uległa wypadkowi samochodowemu, w którym doznała poważnych obrażeń ciała. Najbardziej ucierpiały jej nogi - gwiazda przeszła kilka skomplikowanych operacji i do tej pory uczęszcza na rehabilitację. Jak jednak wyznała Dagmara Kaźmierska w rozmowie z "Super Expressem", nigdy nie uda jej się już wrócić do stanu sprzed wypadku. Zobaczcie, co powiedziała "Królowa życia"! Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" świętuje urodziny syna! Pokazała mnóstwo zdjęć sprzed 19 lat Chcesz wrócić do pełnej sprawności po długim czasie bez ćwiczeń? Wykorzystaj kod Groupon i zapisz się na siłownię. Wstrząsające wyznanie Dagmary z "Królowych życia"! Już nigdy nie wróci do pełnej sprawności... Dagmara Kaźmierska, uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia" po wypadku samochodowym, któremu uległa ponad rok temu, w dalszym ciągu walczy o powrót do sprawności. Operacje, zabiegi i rehabilitacja na szczęście dały już duże efekty. Gwiazda porusza się już o własnych nogach i nie potrzebuje kul czy wózka inwalidzkiego. W dalszym ciągu jednak nie może np.: chodzić w butach na wysokim obcasie, które tak kocha.  👑💥👑Kiedy ja będę mogła już latać w tych moich piórach ? 🦋🦋🦋Na razie mogę tylko na nie patrzeć 😢💝💝💝💝Kto kocha szpilki łapka w górę 💝💝💝 - napisała jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska pod zdjęciem w szpilkach.  Teraz Dagmara stawia przede wszystkim na wygodę - często możemy zobaczyć ją np.: w klapkach. Również na premierę filmu "Pętla", gwiazda TTV zdecydowała się właśnie na...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
Królowe życia
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" już zaplanowała swój... pogrzeb! "Musi być wygodnie"
Dagmara z "Królowych życia" już zaplanowała swój... pogrzeb! "Musi być wygodnie"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" to naprawdę bardzo szczera osoba! Gwiazda nie boi się poruszać żadnych tematów, nawet tych, o których nikt głośno nie mówi. Na Instagramie bohaterki hitu TTV pojawił się właśnie wpis, w którym Dagmara poinformowała, w jakim stroju widzi się... w trumnie! Oczywiście jej post należy potraktować z przymrużeniem oka. Zobaczcie sami. Zobacz także:  Ogromny dramat Edzi z "Królowych życia"! Przyjaciółka Dagmary straciła dziecko w zaawansowanej ciąży Dagmara z "Królowych życia" już zaplanowała swój pogrzeb! "Musi być wygodnie" Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" słynie ze swojego ogromnego poczucia humoru. Do życia podchodzi z dużym dystansem i nawet w najgorszych sytuacjach, patrzy optymistycznie w przyszłość. Nawet kiedy uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, nie traciła wiary i wytrwale walczyła o powrót do zdrowia.  Chociaż w dalszym ciągu musi uczęszczać na rehabilitację, to nie poddaje się i idzie do przodu. Dagmara to prawdziwa fighterka!  Bohaterka hitu TTV cały czas spełnia również swoje marzenia. Ostatnio zajęła się projektowaniem ubrań, które od niedawna można kupić w jej sklepie. W ofercie dostępne są między innymi dresy, które Dagmara uwielbia. I właśnie w tym kontekście gwiazda "Królowych życia" wspomniała o swoim... pogrzebie.  Brzmi strasznie, ale wpis gwiazdy należy potraktować oczywiście z przymrużeniem oka.  Mnie to nawet pochowają w dresie 😜😜😜Ale nawet tam musi być wygodnie 😘 - napisała Dagmara Kaźmierska.  W komentarzach pod postem internauci zachwycają się pięknym dresem, którym pochwaliła się Dagmara. Oczywiście zwrócili również uwagę na sposób,...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
Instagram
TV-Show
Wzruszający wpis Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia": "Była, jest i zawsze będzie Królową Babcią"
Wzruszający wpis Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia": "Była, jest i zawsze będzie Królową Babcią"

Dagmara Kaźmierska  z "Królowych życia" opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją babcią i w poruszających słowach wspomniała tę ważną w swoim życiu kobietę. Babcia zmarła, kiedy uczestniczka hitu TTV przebywała na nagraniach do programu "Orzeł czy reszka".  Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wspomina babcię Dagmara Kaźmierska zawsze podkreślała, że babcia była dla niej bardzo ważna. Zresztą słynna babcia Ela wielokrotnie pojawiała się w programie "Królowe życia". W 2019 roku kobieta zmarła, a powodem była choroba nowotworowa. O śmierci ukochanej babci Dagmara Kaźmierska dowiedziała się, będąc w Berlinie, na nagraniach do programu "Orzeł czy reszka". Teraz gwiazda zdecydowała się udostępnić zdjęcie ze swoją babcią: Moja Babcia Ela 🖤Była , jest i zawsze będzie KRÓLOWĄ BABCIĄ🖤Kochałaś kwiaty . I zawsze je masz pod swoim portretem 🖤Cięte czy storczyki , ale zawsze są 🖤🖤🖤🖤🖤I tak Nas zostawiłaś ...😥🖤 @conanbestia #mojababcia #miłość #tęsknota - napisała na Instagramie Dagmara Kaźmierska. Okazuje się, że babcia Dagmary Kaźmierskiej miała całkiem spore grono fanów, którzy wspominają jej udział w hicie TTV: Babcia Ela jedyna Królowa Życia w swoim rodzaju 😪😪nie raz się człowiek pośmiał razem z Panią Ela w Krolowych Życia aż się miło oglądało. A teraz to tam u góry jest jedyną Królową Życia ❤️ ZAWSZE W naszych sercach. ❤️❤️❤️ Krolowa na zawsze tak jak ty🖤 Zdjęcia opublikowane przez królową życia są bardzo wzruszające! Sami spójrzcie... Zobacz także:   Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała zdjęcie z prawdziwym przystojniakiem! Kim dla niej jest? ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik