Jarosław B. zatrzymany

Lechia Gdańsk opublikowała oświadczenie w sprawie zatrzymania Jarosława B. Jakie jest stanowisko klubu?

Jarosław B. zatrzymany

Lechia Gdańsk wydała oświadczenie dotyczące zatrzymania byłego piłkarza Jarosława B.  który jest  obecnie dyrektorem akademii klubu. Mężczyzna został zatrzymany we wtorek i przesłuchany przez sopocką prokuraturę. Noc spędził w izbie zatrzymań, jak podała prokuratura zatrzymanie dotyczy podejrzenia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Komunikat w sprawie swojego pracownika wydał klub piłkarski. Zobaczcie, jakie jest stanowisko Lechii Gdańsk...

Lechia Gdańsk opublikowała oświadczenie w sprawie Jarosława B.

Klub w oświadczeniu prosi, aby powstrzymać się od komentarzy oceniających sprawę byłego piłkarza, aż do momentu zbadania podejrzeń przez prokuraturę:

Jako Zarząd Klubu Lechia Gdańsk, jesteśmy głęboko poruszeni informacjami medialnymi dotyczącymi pana Jarosława B. Jest nam przykro, mimo że opisane fakty dotyczą spraw z życia prywatnego i nie mają związku z pracą na rzecz Klubu. Prosimy wszystkich o powstrzymanie się od komentowania sprawy oraz wydawania jakichkolwiek osądów do czasu zakończenia działań prowadzonych przez prokuraturę i policję. Wierzymy, że w toku postępowania wszystkie aspekty tej sprawy zostaną zbadane, a wszelkie niejasności wyjaśnione - czytamy w oświadczeniu Lechii Gdańsk.

To odpowiedź na tysiące krytycznych komentarzy, które pojawiają się pod każdym artykułem dotyczącym zatrzymania Jarosława B. Sprawa dotyczy zdarzenia, do którego miało dojść w jednym z sopockich hoteli.

Czego dotyczy zatrzymanie Jarosława B.?

Jarosław B. został oskarżony przez dwudziestokilkuletnią kobietę o "brutalny gwałt", który miał się wydarzyć w nocy z piątku na sobotę. Jak podało RMF FM w tej sprawie zabezpieczono już monitoring z hotelu, a kobieta została przesłuchana w obecności psychologa:

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w jednym z hoteli w Sopocie. Nasza klientka twierdzi, że została brutalnie zgwałcona. Podejrzewa także, że wcześniej została odurzona narkotykami. W poniedziałek została przesłuchana przez sąd w obecności prokuratora oraz biegłego psychologa, niewykluczone także, że dojdzie do ponownego jej przesłuchania. Obecnie, ze względu na zły stan psychiczny, znajduje się pod opieką psychologa - powiedział adwokat poszkodowanej kobiety, Mateusz Dończyk w rozmowie z "Super Expressem".

Prokuratura w tej sprawie milczy, nie wydała jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu, tłumacząc się dobrem śledztwa. 

Zobacz takżeJarosław B. oskarżony o gwałt!? Co zarzuca mu poszkodowana kobieta?

 

Jarosław B. spędził noc w izbie zatrzymań.

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

Jarosław B. zatrzymany

 

Więcej na temat policja Jarosław B.
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08