Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław B. zatrzymany
Newsy

Lechia Gdańsk opublikowała oświadczenie w sprawie zatrzymania Jarosława B. Jakie jest stanowisko klubu?

Lechia Gdańsk opublikowała oświadczenie w sprawie zatrzymania Jarosława B. Jakie jest stanowisko klubu?

Lechia Gdańsk wydała oświadczenie dotyczące zatrzymania byłego piłkarza Jarosława B.  który jest  obecnie dyrektorem akademii klubu. Mężczyzna został zatrzymany we wtorek i przesłuchany przez sopocką prokuraturę. Noc spędził w izbie zatrzymań, jak podała prokuratura zatrzymanie dotyczy podejrzenia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Komunikat w sprawie swojego pracownika wydał klub piłkarski. Zobaczcie, jakie jest stanowisko Lechii Gdańsk...

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Lechia Gdańsk opublikowała oświadczenie w sprawie Jarosława B.

Klub w oświadczeniu prosi, aby powstrzymać się od komentarzy oceniających sprawę byłego piłkarza, aż do momentu zbadania podejrzeń przez prokuraturę:

Jako Zarząd Klubu Lechia Gdańsk, jesteśmy głęboko poruszeni informacjami medialnymi dotyczącymi pana Jarosława B. Jest nam przykro, mimo że opisane fakty dotyczą spraw z życia prywatnego i nie mają związku z pracą na rzecz Klubu. Prosimy wszystkich o powstrzymanie się od komentowania sprawy oraz wydawania jakichkolwiek osądów do czasu zakończenia działań prowadzonych przez prokuraturę i policję. Wierzymy, że w toku postępowania wszystkie aspekty tej sprawy zostaną zbadane, a wszelkie niejasności wyjaśnione - czytamy w oświadczeniu Lechii Gdańsk.

To odpowiedź na tysiące krytycznych komentarzy, które pojawiają się pod każdym artykułem dotyczącym zatrzymania Jarosława B. Sprawa dotyczy zdarzenia, do którego miało dojść w jednym z sopockich hoteli.

Czego dotyczy zatrzymanie Jarosława B.?

Jarosław B. został oskarżony przez dwudziestokilkuletnią kobietę o "brutalny gwałt", który miał się wydarzyć w nocy z piątku na sobotę. Jak podało RMF FM w tej sprawie zabezpieczono już monitoring z hotelu, a kobieta została przesłuchana w obecności psychologa:

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w jednym z hoteli w Sopocie. Nasza klientka twierdzi, że została brutalnie zgwałcona. Podejrzewa także, że wcześniej została odurzona narkotykami. W poniedziałek została przesłuchana przez sąd w obecności prokuratora oraz biegłego psychologa, niewykluczone także, że dojdzie do ponownego jej przesłuchania. Obecnie, ze względu na zły stan psychiczny, znajduje się pod opieką psychologa - powiedział adwokat poszkodowanej kobiety, Mateusz Dończyk w rozmowie z "Super Expressem".

Prokuratura w tej sprawie milczy, nie wydała jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu, tłumacząc się dobrem śledztwa. 

Zobacz takżeJarosław B. oskarżony o gwałt!? Co zarzuca mu poszkodowana kobieta?

 

Jarosław B. spędził noc w izbie zatrzymań.

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

Jarosław B. zatrzymany

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
East News
Newsy
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

  Oliwia Bieniuk świętuje swoje 16 urodziny! Córka Ani Przybylskiej pięknieje z dnia na dzień, zatem spekulacje czy pójdzie w ślady sławnej mamy nie powinny nikogo dziwić. Na temat aktorskiej kariery wnuczki wypowiedziała się już mama Ani . Kilka miesięcy później Jarosław Bieniuk skomentował jej karierę modelki . Tymczasem nastolatka i jej uroda zdobywają kolejnych fanów na Instagramie! Zobaczcie co już wiemy o tym, jaka jest jedyna córka Ani Przybylskiej!   Zobacz także: Ania Przybylska zabawnie o wychowywaniu swoich dzieci! Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan płacząc wspomina współpracę z Anią Przybylską na planie reklamy   Anna Przybylska miała 23 lata gdy urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię.   Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia Ani z córką.

Jarosław B. piksele
Instagram
Newsy
Zatrzymany piłkarz Jarosław B. noc spędzi w izbie zatrzymań. Jest komentarz pełnomocnika poszkodowanej kobiety!
Zatrzymany piłkarz Jarosław B. noc spędzi w izbie zatrzymań. Jest komentarz pełnomocnika poszkodowanej kobiety!

Były piłkarz Jarosław B ., jak podało radio RMF FM, we wtorek w Sopocie został zatrzymany. Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Prokuratura do tej pory nie podaje oficjalnie żadnych szczegółów związanych z tą sprawą. Doniesień o zatrzymaniu do tej pory nie skomentował klub sportowy Lechii Gdańsk. Jak nieoficjalnie ustalił dziennikarz RMF we wtorek piłkarz stawił się w prokuraturze, aby złożyć wyjaśnienia i został zatrzymany! Dlaczego doszło do zatrzymania Jarosława B.? Według ustaleń dziennikarzy radia zatrzymanie dotyczy zajścia w jednym z hoteli w Sopocie. Kobieta, która miała się spotkać tam z piłkarzem złożyła doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w tej sprawie zabezpieczono już dowody. Jednym z nich jest zapis nagrania z monitoringu, który znajduje się w hotelu.  Głos w sprawie zabrał pełnomocnik kobiety oskarżającej Jarosława B.? Dziennikarz RMF FM dotarli do pełnomocnika poszkodowanej dwudziestolatki. Mężczyzna przyznał, że jego klienta złożyła już wyjaśnienia przed sądem w obecności psychologa i przeszła badania lekarskie. Moja klientka jest w fatalnej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Cały czas jest pod opieką osób bliskich i psychologa. Sąd w dniu wczorajszym przesłuchał pokrzywdzoną w obecności prokuratora i biegłego. Nie mam wiedzy, aby biegły miał zastrzeżenia do wiarygodności złożonych zeznań, jednak samo zatrzymanie sprawcy bezpośrednio po czynnościach może sugerować, jaka była jego opinia - powiedział Oskar Skibicki, pełnomocnik poszkodowanej reporterowi radia.  Prokuratura dopiero w środę ma przekazać informację w sprawie zatrzymania Jarosława B. Potwierdziła jedynie, że były piłkarz najbliższą noc spędzi w policyjnej izbie zatrzymań....

Jarosław B. zatrzymany przez policję?
East News
Newsy
Jarosław B. oskarżony o gwałt!? Co zarzuca mu poszkodowana kobieta?
Jarosław B. oskarżony o gwałt!? Co zarzuca mu poszkodowana kobieta?

Jarosław B. został zatrzymany we wtorek przez prokuraturę w Sopocie, po tym jak stawił się na miejscu, aby złożyć wyjaśnienia. Były piłkarz spędzi noc w izbie zatrzymań. Jak informuje w tvn24.pl pełnomocnik poszkodowanej kobiety została ona „odurzona narkotykami i brutalnie zgwałcona”.  Pod jakim zarzutem został zatrzymany Jarosław B.? Jarosław B. jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Doniesień o zatrzymaniu na razie nie komentuje prokuratura, poinformowała jedynie o tym, jakiego przestępstwa dotyczy sprawa: Czynności te nastąpiły w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej – powiedziała tvn24.pl Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Prokuratura nie chce informować o szczegółach tej sprawy, tłumacząc się dobrem śledztwa. Kim jest poszkodowana kobieta? Jak podaje tvn24.pl poszkodowaną jest 29-letnia kobieta, która zawiadomiła prokuraturę o popełnieniu przestępstwa. Reprezentuje ją adwokat Mateusz Dończyk, który poinformował Polską Agencję Prasową o sprawie swojej klientki. Według jego doniesień młoda kobieta w nocy z piątku na sobotę została zgwałcona. Miało to miejsce w jednym z hoteli w Sopocie. Według RMF FM monitoring z tego miejsca został już zabezpieczony przez policję. Klientka podejrzewa, że została też odurzona narkotykami – mówi adwokat kobiety. Dodaje jeszcze, że z relacji jego klientki wynika, że „straciła świadomość” i wtedy miało dojść do „brutalnego gwałtu”. Prawnik wyjaśnia, że kobieta, kiedy czuła się lepiej wykonała obdukcję u lekarza i natychmiast zgłosiła sprawę na policję. Poszkodowana kobieta już w poniedziałek była przesłuchana przez prokuraturę w obecności biegłego psychologa. Jak podaje RMF FM adwokat kobiety...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner