Lech Wałęsa dwunasty raz został dziadkiem
ONS
Newsy

Lech Wałęsa ma powód do radości. Jego rodzina znowu się powiększyła

Kto dołączył do klanu Wałęsów?

Jarosław Wałęsa kojarzony głównie przez pryzmat swojego ojca, byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsę i jego żona Ewelina Jachymek mają ogromny powód do radości. Wczoraj na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Spekulowano, że poród odbędzie się w Brukseli, gdzie para może liczyć na bezpłatną opiekę medyczną ze względu na to, że Jarosław sprawuje urząd europosła. Małżeństwo wybrało jednak ekskluzywną gdańską klinikę, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów przyszedł na świat ich syn. Jak podaje Fakt, poród w takim miejscu to koszt około 6 tysięcy złotych. Młoda mama dochodzi teraz do siebie, a po porodzie wraz z mężem i synkiem zamieszka najprawdopodobniej w zakupionym niedawno apartamencie.

Dla Lecha i Danuty Wałęsów jest to już dwunasty wnuk.

Gratulujemy i witamy na świecie :)

Zobacz: Lech Wałęsa spędza majówkę w jacuzzi

Gwiazdy na premierze filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei":

Lech Wałęsa, Przemysław Wałęsa
EastNews
Newsy
Syn Lecha Wałęsy, Jarosław, potwierdził śmierć swojego brata: "Pozostajemy w ogromnym bólu". Wydał oświadczenie
To smutna wiadomość.

Jarosław Wałęsa potwierdził śmierć swojego brata, Przemysława. W niedzielny wieczór media przekazały smutne informacje o śmierci 43-letniego syna Lecha Wałęsy. Według doniesień RMF FM ciało mężczyzny zostało znalezione przez jednego z członków rodziny w jego domu w Gdańsku. Kilka godzin później Radio Zet donosiło, że po wstępnych badaniach policja wykluczyła udział osób trzecich w śmierci Przemysława Wałęsy. Jeszcze dziś ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Jarosław Wałęsa potwierdził śmierć brata.  Rodzinny dramat potwierdził na swoim profilu na Facebooku Jarosław Wałęsa. Syn byłego prezydenta w imieniu swoich bliskich zamieścił w sieci krótki wpis w którym prosi o uszanowanie prywatności w tak trudnym dla nich czasie.    Zobacz też: Kim są i co robią teraz dzieci Lecha Wałęsy? W związku ze śmiercią Przemysława, Naszego Syna, Brata, pozostajemy w ogromnym bólu po Jego odejściu. W tym trudnym czasie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. - Rodzina  - napisał na oficjalnym profilu na Facebooku. Kim był Przemysław Wałęsa?   Przemysław Wałęsa urodził się w 1974 roku jako trzeci z kolei z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów. Polacy kojarzą go ze sprawą "pomroczności jasnej". Tym bowiem podczas procesu w 1995 roku jego obrońca tłumaczył spowodowanie przez młodego Wałęsę wypadku w stanie nietrzeźwym. Ostatecznie został za to skazany na rok i 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu. W 2003 roku znów skazano go za jazdę po pijanemu na rok w zawieszeniu na trzy lata. Zatrzymany do kontroli drogowej miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Przemysław Wałęsa pracował w straży granicznej. Był żonaty, miał dwóch synów. We wrześniu ub. roku jednemu z nich - Dominikowi, postawiono zarzuty w związku z atakiem z nożem na dziewczynę. Według mediów miał ją zranić w nogę, po...

Znamy przyczynę śmierci Przemysława Wałęsy. Co się stało?
EastNews
Newsy
Znana jest przyczyna śmierci Przemysława Wałęsy. Co się stało?
Co mówią nieoficjalne informacje?

W niedzielę 8 stycznia zmarł syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy - Przemysław Wałęsa. W poniedziałek w Gdańsku przeprowadzono jego sekcję zwłok, aby ustalić przyczyny śmierci.    ZOBACZ NAJNOWSZE:   Lech Wałęsa w poruszającym wpisie o zmarłym synu "Jestem mu to winien jako ojciec"   Prokuratura nie chce podać bezpośredniej przyczyny, ale według "Wyborczej Trójmiasto", powodem miał być "niezdrowy tryb życia". Przyczyny śmierci Przemysława Wałęsy Według doniesień "Wyborczej", przyczyną śmierci Przemysława Wałęsy był "niezdrowy tryb życia". - Mogę jedynie potwierdzić, że sekcja wykluczyła przestępcze działanie osób trzecich - powiedziała GW prok. Tatiana Paszkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.  Zobacz też:  Syn Lecha Wałęsy, Jarosław, potwierdził śmierć swojego brata: "Pozostajemy w ogromnym bólu". Wydał oświadczenie​   Syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy został znaleziony w niedzielę w swoim mieszkaniu w Gdańsku przez jednego z członków rodziny. Na miejsce przyjechało pogotowie. Około godziny 20 poinformowano, że Przemysław Wałęsa nie żyje.   Przemysław Wałęsa był jednym z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów. W tym roku skończyłby w tym roku 43 lata P racował w straży granicznej. Był żonaty, miał dwóch synów. W przeszłości mial kłopoty z prawem za jazdę po pijanemu.   Zobacz także:  Maria Wiktoria występowała w TzG, a Jarosław jest politykiem. Kim są i co robią dzieci Lecha Wałęsy?   Przemysław Wałęsa nie udzielał się publicznie. To zdjęcie zrobiono 13 lat temu.   Przemysław Wałęsa miałby w tym roku skończyć 43 lata.

Rodzina Wałęsów w 1988 roku
East News
Newsy
Nie żyje Przemysław Wałęsa, syn byłego prezydenta
Został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Co się stało?

Nie żyje Przemysław Wałęsa , syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy - podaje RMF FM. Jak dowiedzieli się dziennikarze radia, ciało 43-letniego mężczyzny znalazł wieczorem w mieszkaniu w Gdańsku członek rodziny. Trwają czynności w sprawie. Na miejscu pracują policja i prokurator. Jak podaje Radio Zet, biegli po wstępnych badaniach wykluczyli udział osób trzecich. W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Zobacz też:  Syn Lecha Wałęsy, Jarosław, potwierdził śmierć swojego brata: "Pozostajemy w ogromnym bólu". Wydał oświadczenie​ Kim był Przemysław Wałęsa? Przemysław Wałęsa urodził się w 1974 roku jako trzeci z kolei z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów. Polacy kojarzą go ze sprawą "pomroczności jasnej". Tym bowiem podczas procesu w 1995 roku jego obrońca tłumaczył spowodowanie przez młodego Wałęsę wypadku w stanie nietrzeźwym. Ostatecznie został za to skazany na rok i 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu. W 2003 roku znów skazano go za jazdę po pijanemu na rok w zawieszeniu na trzy lata. Zatrzymany do kontroli drogowej miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Przemysław Wałęsa pracował w straży granicznej. Był żonaty, miał dwóch synów. We wrześniu ub. roku jednemu z nich - Dominikowi, postawiono zarzuty w związku z atakiem z nożem na dziewczynę. Według mediów miał ją zranić w nogę, po czym uciec.   Zobacz także:  Danuta i Jarosław Wałęsa w "Vivie!": Co zniesie serce matki?   Zobacz też:  Lech Wałęsa o śmierci Wajdy: "Niedługo się spotkamy. Już spakowany jestem"​   Rodzina Wałęsów: Sławomir, Danuta Wałęsowa, Wiktoria, Anna i Przemek:   Zdjęcie całej rodziny w 1988 roku. Na górze od lewej: Przemysław, Brygida, Sławomir, Bogdan; dolny rząd: Anna, Jarosław, Magdalena i Maria-Wiktoria:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner