Laura Samojłowicz zmieniła fryzurę
Akpa

Samojłowicz znów eksperymentuje z włosami. Złagodziła swój wizerunek

Laura Samojłowicz zmieniła fryzurę
Akpa

Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz Łukasza Jemioła. Na imprezie w Teatrze Wielkim pojawiło się grono gwiazd, które cenią jego kolekcje. Oczywiście nie mogło zabraknąć Małgorzaty Sochy, która jest muzą projektanta i na wielkie wyjścia zazwyczaj decyduje się na kreacje właśnie od niego. Zobacz: Socha zachwyciła nogami w krótkiej sukience. Mróz jej nie straszny

Oprócz gwiazdy w poniedziałkowy wieczór w centrum Warszawy pojawiły się też inne znane nazwiska. Wśród nich znalazła się Laura Samojłowicz, która na salonach często nie bywa. Natomiast jak już się pojawi robi prawdziwą furorę. Aktorka znana z seriali "M jak miłość" i "Hotel 52" lubi eksperymentować z włosami i na czerwonym dywanie pokazuje się często w nowej odsłonie. Jeszcze niedawno miała czarne włosy i wygolone boki, później przefarbowała się na blond i znacznie skróciła swoją fryzurę, która dodała jej pazura. 

Wczoraj mogliśmy zobaczyć gwiazdę w wersji bardzo kobiecej i delikatnej. Po wygolonych bokach nie ma śladu, a krótkie włosy z grzywką dodały Samojłowicz wdzięku i klasy. Dodatkowo aktorka rozjaśniła nieco włosy i odmiana ewidentnie jej służy. My nie możemy doczekać się kolejnej metamorfozy.

Zobacz: Gwiazda Hotelu 52 po raz pierwszy od dwóch lat na imprezie. Zmieniła wizerunek
 


 

Nowy wizerunek Laury Samojłowicz:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04