jennifer-lopez-uroda
East News

Jak one to robią? Te 3 gwiazdy w ogóle nie wyglądają na swój wiek!

jennifer-lopez-uroda
East News

Gdy patrzymy na zdjęcia niektórych gwiazd zastanawiamy się czy podpisały cyrograf z diabłem. Mimo mijających lat, one nadal wyglądają świetnie, a ich skóra jest jędrna, gładka i niemalże bez zmarszczek. Czy posiadły jakąś tajemną wiedzę? A może mają wspólnego chirurga plastycznego? Sprawdź sposoby tych 3 gwiazd na młody wygląd!

Najpiękniejsze gwiazdy po 40-stce

reese-whiterspoon-uroda
East News

Reese Whiterspoon (43 l.) cały czas zachwyca swoją urodą. Jaki jest jej sekret? Aktorka zdaje sobie sprawę, że wraz z upływem lat nasz organizm się zmienia i potrzebuje innych produktów. Jak sama mówi: „Nie można po trzydziestce używać tych samych kosmetyków, których używało się jako dwudziestolatka. To tak nie działa!”. 

 

penelopa-cruz-uroda
East News

Penelopa Cruz (45 l.) jest jak wino – im starsza, tym piękniejsza. Hiszpańska aktorka zawsze wygląda kobieco i naturalnie, a jej skóra jest sprężysta i niemalże bez zmarszczek. Na pytanie jak dba o swoją skórę, odpowiada, że nie pali papierosów, nie pije alkoholu i nie wyleguje się na słońcu. Bardzo dba o pielęgnację okolicy oczu -zawsze pamięta o demakijażu i wmasowaniu kremu.

 

jennifer-lopez-uroda
East News

Dla Jennifer Lopez czas się zatrzymał (50 l.)! Niesamowite jest to, że od 20 lat wygląda niemalże tak samo. Piosenkarka podobnie jak Penelopa Cruz nie pije alkoholu oraz nie opala się. J.Lo zrezygnowała również z kawy oraz produktów odzwierzęcych. Zamiast tego na jej talerzu często gości jarmuż, brukselka i brokuły. 

 

Najlepszy zabieg dla młodej i jędrnej skóry

Nie ma wątpliwości, że odpowiednia dieta, regularna pielęgnacja i unikanie słońca ma ogromny wpływ na to jak wygląda nasza skóra. Jednak w pewnym wieku to już nie wystarcza. Wiele gwiazd nie przyznaje się do korzystania z medycyny estetycznej, choć jest oczywiste, że to robią. Dlatego jeśli chcesz poprawić wygląd swojej skóry bez ryzyka komplikacji czy długiego czasu rekonwalescencji wypróbuj Fotonę Denamis Sp. Jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy pragną mieć idealnie gładką, pełną blasku twarz bez śladów zmarszczek, a nie chcą z kolei poddawać się skomplikowanej operacji z użyciem skalpela. 

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które borykają się z takimi problemami twarzy jak:
•    bruzdy nosowo-wargowe
•    zmarszczki
•    wiotkość skóry twarzy
•    niedoskonałości skóry

gabinet-bella
Mat.prasowe

 

Fotonę Denamis Sp. to laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii. W jego skład wchodzi: EndoLifting®, FRAC3®, PIANO® oraz SuperfacialTM: 

1. ENDOLIFTING® – Pierwsza część zabiegu polega na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Precyzyjne działanie lasera Er:YAG wpływa na tkanki, które pod wpływem ciepła umożliwiają kurczenie się włókien kolagenowych, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych oraz zwiększenie napięcia skóry. 
2. FRAC3® – Polega na wybiórczym aplikowaniu na skórę impulsów lasera. To uzupełnienie działania trybu EndoLiftingu. Frakcyjny efekt 3D powoduje odmładzanie niedoskonałości w głębszych warstwach skóry. Ten etap odpowiada za spłycenie drobnych zmarszczek i  zwiększenie jej zagęszczenia.
3. PIANO® – długi impuls lasera Nd:YAG działa pobudzająco na napięcie skóry na całej grubości. Na tym etapie naświetla się skórę światłem lasera na głębokość około 6 mm powodując jej głęboki termolifting. 
4. SUPERFACIAL™ – to delikatny peeling laserowy. To dopełnienie wszystkich wcześniejszych etapów zabiegu. Końcowym efektem jest poprawa wyglądu zewnętrznego skóry. Cera zostaje rozświetlona, a pory zamknięte. Dodatkowo zostają zniwelowane nierówności skóry twarzy.

gabinet-bella
Mat.prasowe

Zabieg jest bezbolesny, trwa około 2 godzin i w związku z tym nie stosuje się specjalnego znieczulenia. Pierwsze efekty można zauważyć już kilka dni po wizycie, kiedy proces złuszczania skóry dobiegnie końca. Ilość zabiegów dostosowana jest do stanu skóry. Gdzie można je wykonać? W gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA!

Adres: ul. Piękna 19, 00-549 Warszawa

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz na stronie Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA http://gabinetbella.com.pl/

 

Artykuł powstał z udziałem Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA.

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27