Lara Gessler w białej sukni
East News

Lara Gessler w bieli na imprezie. Przyszła mama pokazała duży ciążowy brzuszek! 

Lara Gessler w białej sukni
East News

Lara Gessler nie zwalnia tempa nawet w ciąży! Córka gwiazdy TVN już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, zanim jednak maleństwo pojawi się na świecie, Lara postanowiła otworzyć własny biznes. Dziś w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja Pracowni Kulinarnej Lary Gessler! Na imprezie nie zabrakło gwiazd i bliskich przyszłej mamy. Zobaczcie zdjęcia!

Lara Gessler pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Lara Gessler już od kilku miesięcy nie ukrywa, że wkrótce zostanie mamą. Córka Magdy Gessler pod koniec kwietnia raz pierwszy poinformowała, że jest w ciąży. Od tamtej chwili chętnie publikuje w sieci zdjęcia na których możemy zobaczyć, jak rośnie jej brzuszek. Teraz Lara Gessler pojawiła się na otwarciu własnego biznesu i podkreśliła ciążowe krągłości w zwiewnej białej sukni. Podczas inauguracji Pracowni Kulinarnej Larze Gessler towarzyszyli m.in. jej partner Piotr Szeląg i brat Tadeusz Müller. Na imprezie nie zabrakło również Marty Wierzbickiej i Zofii Ślotały.

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia nowego biznesu Lary Gessler! Przyszła mama wyglądała pięknie w długiej sukni z seksownym rozcięciem z boku. Look Lary uzupełniły klapki na płaskiej podeszwie. 

Przypominamy, że Lara Gessler i Piotr Szeląg zostaną rodzicami jesienią. Para do tej pory nie zdradziła, jakiej płci będzie ich pierwsze dziecko. 

Zobacz także: Lara Gessler pokazała goły brzuszek! Przyszła mama zachwyca swoim wyglądem

Lara Gessler otworzyła Pracownię Kulinarną w Warszawie. Na imprezie pojawiły się Marta Wierzbicka i Zofia Ślotała.

Lara Gessler z Martą Wierzbicką, Zofia Ślotała
East News

Larę wspierał również jej partner.

Lara Gessler z partnerem
East News

Lara Gessler mogła liczyć również na wsparcie brata.

Lara Gessler z bratem
East News

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05