Na Różach Gali pojawiła się plejada gwiazd! Tego dnia większość celebrytek zdecydowała się na czerń. Dominowały długie suknie, ale nie zabrakło też supermodnych garniturów i błyszczących cekinów. Na szczególną uwagę zasługują dwie stylizację młodych gwiazd. Lara Gessler, zdecydowała się na ekstrawagancką suknię z przezroczystym dołem, a Wiktoria Gąsiewska postawiła na głęboki dekolt. Która z z nich wyglądała lepiej w czarnej, eleganckiej stylizacji?

 

Zobacz: Kasia Cichopek seksowna jak nigdy wcześniej! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

 

Lara Gessler zaskoczyła na Różach Gali swoją imponującą stylizacją od Lidii Kality. Córka Magdy Gessler założyła dopasowane czarne body, a na nim pojawiła się długa tiulowa suknia z dekoracyjnymi elementami. Jednak najważniejsze jest to, że była ona przezroczysta. W ten sposób Lara podkreśliła swoją idealną figurę,  jednocześnie nie rezygnując z wieczorowego stroju. 

 

Z kolei Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się na długą, czarną suknię z odważnym dekoltem marki Sugarfree, której jest ambasadorką. Dodatkowym elementem nadającym stylizacji charakteru są akcenty kolorystyczne. Młoda aktorka może sobie na nie pozwolić, a jednocześnie nadal wyglądać elegancko. 

 

Więcej na temat Lara Gessler