Lady Gaga
East News

"Spotykają się i spędzają czas razem" Lady Gaga jednak jest zakochana?!

Lady Gaga
East News

Od kilku miesięcy nie mówi się o niczym innym niż rzekomy romans Lady Gagi i Bradleya Coopera. Wszystko ponoć zaczęło się na planie filmu "Narodziny gwiazdy", gdzie aktor i wokalistka poznali się i spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Z kolei pierwsze oznaki chemii między nimi fani dostrzegli podczas wspólnych wstępów z utworem "Shallow".

Pikanterii dodał również fakt, że Lady Gaga rozstała się z narzeczonym i zrobiła sobie tatuaż, który miał być miłosnym wyznaniem dla Bradleya Coopera. Aktor do tej pory nie komentował plotek, za to Lady Gaga chętnie je podsycała. Ostatnio żartowała, że jest w ciąży, natomiast chwilę później pojawiła się z innym mężczyzną na czerwonym dywanie i chętnie okazywała mu sporo czułości. Okazało się jednak, że to jej stylista - Frederic Aspiras. Tymczasem Lady Gaga spotyka się zupełnie z kimś innym!

Lady Gaga jest zakochana w znanym aktorze?

Ostatnio Lady Gaga coraz częściej widywana jest w towarzystwie... Jeremy'ego Rennera, gwiazdora filmu "Arrival" i "Avengersów". Ponoć para była przyłapywana na na randkach. Co ciekawe jednak, serwis eonline.com nie podejrzewa, by Gagę i Rennera łączyło coś więcej poza zwykłą przyjaźnią!

Od jakiegoś czasu przyjaźni się z Jeremym. Spotykają się i spędzają czas razem, kiedy akurat obydwoje są w mieście. Owszem, widują się często, ale nie jest to nic o znaczeniu romantycznym - powiedział informator serwisu.

Warto wiedzieć, że 4 lata temu Renner rozwiódł się z żoną. Myślicie, że z Gagą łączy go tylko przyjaźń?

 

Lady Gaga ostatnio okazywała sporo czułości... swojemu styliście

Lady Gaga
Eastnews

Lady Gaga coraz częściej widywana jest u boku Jeremy'ego Rennera

Jeremy Renner spotyka się z Lady Gagą?
East News

Zobacz także: Bradley Cooper i Irina Shayk jednak się rozstaną? Te zdjęcia mówią wszystko!

Więcej na temat Lady Gaga
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04