Lady Gaga
East News

Już wiadomo, dlaczego Lady Gaga rozstała się z narzeczonym! To przez Bradleya Coopera?!

Lady Gaga
East News

Ostatnio Lady Gaga jest na językach wszystkich. Artystka znów trafiła na pierwsze strony gazet i podbija sieć dzięki produkcji "Narodziny gwiazdy" i to nie tylko ze względu na swoją rolę i Oscara, którego otrzymała dzięki filmowemu hitowi "Shallow", a z powodu podejrzeń o romans z Bradleyem Cooperem. 

W końcu ostatnio nie mówi się o niczym innym, niż właśnie sekretny romans Lady Gagi i Bradleya Coopera. Para nigdy nie skomentowała plotek, co dodatkowo podgrzewa atmosferę wokół niej. Uciszeniu plotek nie służyło także nagłe i nieoczekiwane rozstanie Lady Gagi z narzeczonym Christianem Carino. Teraz już wiadomo, dlaczego ten związek się skończył!

Dlaczego Lady Gaga rozstała się z narzeczonym?

Wszyscy podejrzewali, że Lady Gaga zerwała zaręczyny ze względu na Bradleya Coopera. Według medialnych doniesień, wokalistka myślała, że romans zamieni się w poważny związek, a tatuaż, który sobie zrobiła, miał być tego potwierdzeniem. 

Okazuje się jednak, że prawdziwym powodem rozstania było zachowanie Christiana. 

Chris pod koniec związku nie traktowała dobrze Gagi. Był zazdrosny, kontrolował ją i cały czas do niej pisał. Na dodatek znajomi Gagi za nim nie przepadali - wyznał informator "US Weekly". 

Zapewne Christian był po prostu zazdrosny o Bradleya. Czyżby więc jednak miał powody? Wciąż nie wiadomo. Ostatnio się jednak mówi, że Lady Gaga zaczęła się spotykać z innym hollywoodzkim aktorem - Jeremym Rennerem. Na razie jednak wokalistka nie potwierdziła również tych doniesień, choć paparazzi przyłapali parę na kilku randkach.

 

Setki modeli obuwia w wyjątkowych cenach. Sprawdź promocje na cały asortyment na 50style.pl promocje.

 

Lady Gaga i Bradley Cooper budzą ogromne emocje już od kilku miesięcy!

Lady Gaga w białej sukience

Narzeczony Lady Gagi był zazdrosny o Bradleya Coopera!

Lady Gaga, Bradley Cooper
EastNews

Zobacz także: "Spotykają się i spędzają czas razem" Lady Gaga jednak jest zakochana?!

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51