Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

Lady Gaga już rozstała się z Bradleyem Cooperem?! Znamy powód!

Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

Przez kilka ostatnich miesięcy nie mówiło się o niczym innym niż romans Lady Gagi i Bradleya Coopera, który miał się zacząć na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Mimo że zarówno Gaga, jak i Cooper byli wtedy w związkach, to jednak ponoć parę połączyła chemia, którą widać było na wspólnych wyjściach podczas promocji filmu czy na scenie, gdy Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewali razem utwór "Shallow".

To właśnie dla Bradleya Gaga miała rzucić swojego narzeczonego i zrobić sobie tatuaż z wyznaniem miłości i nawiązaniem do "Narodzin gwiazdy". To wszystko sprawiło, że i związek aktora z piękną modelką Iriny Shayk nie przetrwał. Para, która przez wiele miesięcy ignorowała plotki o romansie aktora z wokalistką i doniesienia o kryzysie, w końcu rozstała się w czerwcu tego roku. 

Wtedy już wszystko miało stać się jasne - Lady Gaga ponoć natychmiast wprowadziła się do Bradleya Coopera, a niektórzy podejrzewali nawet, że jest w ciąży i dopatrywali się widocznych krągłości. Teraz jednak mówi się już o rozstaniu pary! Dlaczego? Zobaczcie poniżej.

Lady Gaga jednak rozstała się z Bradleyem Cooperem?

Pierwsze sygnały, świadczące o rozstaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera pojawiły się już kilka tygodni temu, gdy świat obiegły zdjęcia wokalistki, całującej Dana Hortona. Fani podejrzewali jednak również, że być może artystka chce w ten sposób odwrócić uwagę od swojej relacji z Bradleyem.

Wszystko jednak wskazuje na to, że nic bardziej mylnego! Magazyn "Star" donosi właśnie, że Lady Gaga i Bradley Cooper naprawdę się rozstali! Ponoć aktor nie był gotowy, żeby ujawnić się ze związkiem, na co naciskała artystka. 

Gaga wie, jak grać w tę grę. Umawia się z Danem Hortonem, żeby Bradley miał świadomość tego, co stracił - powiedział informator magazynu "Star". 

Żałujecie, że para rozstała się, a może uważacie, że Gaga i Cooper jeszcze do siebie wrócą? 

 

Lady Gaga i Bradley Cooper spotykali się w tajemnicy w domu aktora

Lady Gaga, Bradley Cooper w domu artystki
Instagram

Ponoć Gagę i Coopera łączyło gorące uczucie

Maryla Rodowicz jak Lady Gaga, zaśpiewała Shallow z Dawidem Kwiatkowskim

 

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40