Lady Gaga

Plotki o rzekomym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera nie cichną! Choć ciężko uwierzyć, by aktor, który jest w szczęśliwym związku z Iriną Shayk i ma z nią dziecko, zdradzał swoją ukochaną, to jednak miłośnicy teorii spiskowych znajdują na to coraz więcej dowodów. 

Wszystko zaczęło się od filmu "Narodziny gwiazdy", na planie którego para się poznała. Od tego czasu wszyscy zauważają ogromną chemię między Gagą a Cooperem. Wspólny występ na oscarowej gali zdecydowanie nie pomógł im uciszyć plotek. Widzowie byli przekonani, że w pewnym momencie Lady Gaga pocałuje Bradleya. Wtedy jednak się na to nie zdobyła, ale internauci znaleźli dowody na intymny pocałunek pary!

Lady Gaga i Bradley Cooper jednak mają romans?

W sieci można już znaleźć konta miłośników Lady Gagi i Bradleya Coopera. Niektórzy widzą w nich idealną parę i doszukują się wszelkich sygnałów, które świadczą, że tych dwoje naprawdę ma się ku sobie. Jednym z dowodem jest wspólne zdjęcie artystów, na którym widać jeden niepokojący (dla Iriny) szczegół... na ustach Bradleya są resztki szminki Lady Gagi! 

 

Przypomnijmy, że Lady Gagi kilka tygodni rozstała się z narzeczonym. Ponoć zrobiła to właśnie ze względu na uczucie do Bradleya. Potem na jej plecach pojawił się tatuaż, który nawiązywał do "Narodzin gwiazdy" i według internautów, miał być dowodem miłości do aktora. Jakby tego wszystkiego było mało, głos ostatnio zabrała była żona Bradleya, twierdząc, że aktor ma dwie twarze... 

Myślicie, że Cooper i Gaga naprawdę są kochankami? 

 

Wszyscy mówią o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera!

Lady gaga
EastNews

Występ pary na oscarowej gali podgrzał atmosferę wokół niej 

Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Zobacz także: "Skąpana w blasku słońca, magnetyzująca" Po tych słowach o Lady Gadze Bradley może już pakować walizki...

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga