Gwiazdy na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014 Liroy na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014 Kasia Nova na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014 Kamila Porczyk na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014 Leszek Stanek na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Gwiazdy na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Akpa
Sezon letnich imprez czas zacząć
1/6
Gwiazdy na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Akpa

Sezon letnich imprez czas zacząć. Zazwyczaj obfitują one w znane twarze, które rzadko pojawiają się na publicznych imprezach, głównie dlatego, że nie mogą liczyć na zbyt wiele zaproszeń na imprezy. Na szczęście latem dzieje się dużo i łatwiej jest zabłysnąć gdzieś, gdzie pojawia się niewiele wielkich gwiazd. Tak było wczoraj na otwarciu sztucznej plaży w Warszawie.

W modnym miejscu La Playa, w którym rok temu kręcono zdjęcia do "Miłości na bogato", pojawiło się kilka celebrytów z drugiej ligi. Największymi zaproszonymi był oczywiście zespół Afromental. W blasku ich sławy i wieczorowego ciepła ogrzewali się np. Kasia Nova, Leszek Stanek i Liroy, któremu towarzyszyła ukochana. Niestety zabrakło jego ostatniej muzy - Iwony Węgrowskiej.

Chcielibyście poimprezować w takim towarzystwie?

2/6
Liroy na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Akpa
3/6
Kasia Nova na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Akpa
4/6
Kamila Porczyk na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Akpa
5/6
Leszek Stanek na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Akpa
6/6
Afromental na otwarciu nowego sezonu plażowego La Playa 2014
Akpa