Żel a-Hycid 30% + Neutralizator-pudełko.jpg

Kwasy α-HYCID – odnowienie skóry po wakacjach

Żel a-Hycid 30% + Neutralizator-pudełko.jpg

Sucha i złuszczająca się skóra, przebarwienia i poszarzały koloryt, utrata jędrności i nawilżenia- to  negatywne efekty wakacji nad morzem, czy w górach. Nim rozpoczniemy misję ratowania skóry po wakacjach, musimy  pamiętać o tym, iż tylko skóra wolna od zalegających warstw przesuszonego, zrogowaciałego naskórka jest w stanie intensywnie się zregenerować oraz przyswoić mnogość składników odżywczych ze stosowanych kremów i balsamów.

Z myślą, o wszystkich dla których zdrowie  i pielęgnacja skóry to priorytet MEDEX Bio Science Cosmetics proponuje ukierunkowaną terapię dla skóry problematycznej i starzejącej się, która potrzebuje intensywnej eksfoliacji. Preparaty z serii α-HYCID zawierają niezneutralizowane kwasy owocowe o najniższym na rynku pH do 0,6 oraz wysokich stężeniach 30 do 70 %. Naturalna kombinacja trzech niezneutralizowanych kwasów AHA: mlekowego, cytrynowego i winowego zapewnią zmniejszenie przyczepności zrogowaciałego naskórka, przyspieszenie naturalnych procesów odnowy skóry oraz poprawę elastyczności i plastyczności najbardziej zewnętrznej warstwy naskórka.

Silne, lecz nieagresywne działanie kwasów doskonale sprawdza się w walce z pourlopowymi problemami takimi jak: przebarwienia, hiperpigmentacja, hiperkeratynizacja oraz łojotok. Żel α-HYCID stanowi również niezrównane wsparcie w problemie skóry trądzikowej i blizn potrądzikowych, a także działa przeciwzmarszczkowo, poprawia ogólną kondycję, koloryt oraz napięcie skóry. Istnieje również możliwość stosowania żelu na bliska okolicę oka, dzięki specjalnie przygotowanej formie i konsystencji.Więcej na temat pielęgnacja pięlęgnacja
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27