Ile Ola Kwaśniewska wydaje na kosmetyki?
ONS

Ile Ola Kwaśniewska miesięcznie wydaje na kosmetyki?

Ile Ola Kwaśniewska wydaje na kosmetyki?
ONS

Magazyn "Uroda" co miesiąc do wywiadu zaprasza największe gwiazdy, zazwyczaj uchodzące za ikony stylu. W tym miesiącu bohaterką jest Ola Kwaśniewska. Gwiazda zdradziła m.in. gdzie kupuje ubrania i na co najchętniej wydaje pieniądze. W dalszej części możemy przeczytać także jakie kosmetyki znajdziemy w jej łazience. Zobacz: Na co Kwaśniewska wydaje najwięcej pieniędzy

Kwaśniewska zapewnia, że półki w toalecie nie uginają się pod ciężarem flakonów perfum. Ola sięga tylko po kilka sprawdzonych marek, którym jest wierna od dawna.


- Masz dużo kosmetyków w swojej łazience?

Niespecjalnie. Na mojej półeczce są tylko te kosmetyki, których codziennie używam. Jeden krem na dzień, jeden na noc, płyn micelarny Avene, podkład Clinique Even Better, puder brązujący Inglot, tusz do rzęs Maybelline. Lubię mieć kilka flakoników perfum do wyboru, w zależności od okliczności i nastroju, lecz ostatnio najczęściej używam Versace Versene. Do pielęgnacji ciała vardzo lubię detoksykującą serię AA - żurawinowy peeling i olejek. Sięgam też po kojącą bawełnę z Bielendy.


Z naszych wyliczeń na podstawie cennika sklepu Rossmann wynika, że kosmetyczka Oli jest warta ok. 550 złotych. To dużo czy mało jak na osobę "nie szastającą pieniędzmi"? Zobacz: "Nie szastam pieniędzmi"

Ola na jednej z ostatnich imprez:

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51