Kwaśniewska dostała pracę w nowym magazynie dla kobiet
ONS

Kwaśniewska dostała nową pracę. Zrezygnuje z telewizji?

Kwaśniewska dostała pracę w nowym magazynie dla kobiet
ONS

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z postaci polskiego show-biznesu. Córka byłego prezydenta udzielił jakiś czas temu wywiadu, który odbił się szerokim echem w mediach. Mogliśmy się z niego dowiedzieć, że Ola nie czuje się ikoną stylu i boli ją to, że nikt nie skupia się na jej pracy zawodowej, tylko wszystkich interesuje w co jest ubrana. Zobacz: Jestem uwikłana w wizerunek rodziców. Powściągam temperament

Przypomnijmy, że Kwaśniewska przeprowadza wywiady dla "Vivy!" oraz jest współprowadzącą program "Mała czarna" na kanale Polsat Cafe. W roli dziennikarza Aleksandra znakomicie się odnajduje i wbrew temu, co sądzi wiele osób nie ma tak zwanego "parcia na szkło"

- Nie mam parcia na szkło, jakie mi się przypisuje. "Mała czarna" to moja ukochana praca i nie mam potrzeby funkcjonować "telewizyjnie" gdzie indziej - powiedziała "Fleszowi" Ola


Magazyn dowiedział się również, że przed Kwaśniewską już wkrótce nowe zawodowe wyzwanie. Tym razem zaangażowała się w nowy projekt prasowy, o którym na razie nie chce mówić za dużo.

- Jest to nowy projekt prasowy, który ujrzy światło dzienne w listopadzie. Będę miała możliwość pokazania się z zupełnie inne strony.


"Flesz" dowiedział się nieoficjalnie, że Aleksandra będzie pisała dla jednego z kobiecych magazynów. Sprawdzi się w nowej roli?

Aleksandra Kwaśniewska w obiektywie "Vivy!":

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00