Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
main.jpg
AKPA
Newsy

Kuszyńska ODPADŁA z "Bitwy na głosy"

Przegrała z Mezem

Finał "Bitwy na głosy" zbliża się nieubłaganie, a to oznacza, że z programem żegnają się kolejne drużyny. Wczoraj z dalszą zabawą rozstała się Monika Kuszyńska i jej łódzka grupa. W zdobyciu głosów nie pomogły nawet pochwały Zbigniewa Zamachowskiego, który mimo zakazu producentów nadużywał przymiotników "cudownie, fantastycznie i fenomenalnie" i Soni Bohosiewicz twierdzącej, że jeżeli Monika odpadnie to "program będzie brzydszy".

Była wokalistka Varius Manx ostateczny bój stoczyła z drużyną Meza przebranego za małpę, który dla swoich podopiecznych wybrał przebój minionego lata - "The Lazy Song". Najlepszą drużyną wieczoru okazała się grupa Kamila Bednarka, drugie miejsce przypadło triumfującemu przez ostatnie trzy tygodnie Ryszardowi Rynkowskiemu, a trzecie po raz pierwszy w tej edycji Januszowi Panasewiczowi.

Monika Kuszyńska na odejście podziękowała za wszystkie otrzymane głosy. Ale czy rzeczywiście zasługiwała na pożegnanie się z programem?


 

Zobacz galerię zdjęć z wczorajszego odcinka "Bitwy na głosy" >>
 

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Szok! Górniak odpadła z Bitwy na głosy
Była gorsza od Mezo i Bednarka

Chyba nikt się tego nie spodziewał. Z "Bitwy na głosy" nie odpadła Monika Kuszyńska, nie odpadł Janusz Panasewicz, a z dalszą zabawą pożegnała się... Edyta Górniak . Chociaż wykonany przez jej grupę z Opola przebój Bryana Adamsa "Everything I Do (I Do It For You)" został bardzo pozytywnie przyjęty przez publiczność i jury, nie udało się zespołowi diwy przejść do kolejnego etapu. Za najlepszą drużynę wieczoru telewidzowie uznali grupę Ryszarda Rynkowskiego. Drugie miejsce przypadło Kamilowi Bednarkowi, a trzecie Mezo, który dla swoich podopiecznych wybrał świeży hit Rihanny "We Found Love". Edyta Górniak i jej zespół w swoim ostatnim odcinku apelowali do telewidzów o dbanie o naturę. Bycie eko nie pomogło. Na odejście Górniak ze łzami w oczach powiedziała tylko: - Ja czułam, że dzisiaj odpadniemy . Przy okazji gwiazda pochwaliła się, że od trzech lat była namawiana do udziału w show. Czyżby producenci doszli do wniosku, że udział Górniak w kolejnych odcinkach jest zbyt drogi? A może rzeczywiście występ był najsłabszy? Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu z "Bitwy na głosy" odpadła Natalia Kukulska: Łzy Górniak i porażka Kukulskiej w "Bitwie na głosy" . chimera

Fleszstyle
W "Bitwie na głosy" atmosfera coraz gorętsza
Klęska ciężarnych sióstr Przybysz, wtopa Górniak. Co jeszcze się działo?

Przedwczorajszy odcinek "Bitwy na głosy" był pierwszym, w którym razem wystąpiło wszystkie osiem zespołów. Dwa z nich otrzymały we wcześniejszych odcinkach immunitety. Były to drużyny  Edyty Górniak oraz Kamila Bednarka . Okazało się, że poprzednie zwycięstwa nie wyszły im na dobre, bo najlepszą drużyną okazała się jednak grupa prowadzona pod przewodnictwem Ryszarda Rynkowskiego , która wykonała utwór "Moves Like Jagger" Maroon 5 i Christiny Aguilery. Z dalszą zabawą pożegnały się  siostry Przybysz . Nie pomógł nawet fakt, że obie panie są obecnie w błogosławionym stanie. Zobacz: Siostry Przybysz są w ciąży! Największą niespodzianką wieczoru był występ grupy Górniak. Piosenkarka wybrała przebój nieistniejącej już grupy Ivan i Delfin "Jej czarne oczy", który przez złośliwych uważany jest za jeden z głównych hitów disco-polo. Nie omieszkała tego wypomnieć Alicja Węgorzewska , która zasiada w jury show TVP. W kuluarach mówi się o dość poważnym konflikcie obydwu pań i wzajemnej antypatii. - Cieszę się i podoba mi się, że ma Pani poczucie humoru. Szanuję Panią i Pani gust, więc śmieję się, bo wiem, że to był żart. To była też katastrofa - s twierdziła szyderczo Węgorzewska . Edyta była mniej atakująca i odpowiedziała tylko: -  Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam Pani intencję i że były to ciepłe słowa. Ta piosenka ma fajny potencjał . A może w rytm zasady... kto się czubi ten się lubi? ;-)      

Jula odpadła z Bitwy na głosy
Newsy
Jula ODPADŁA z "Bitwy na głosy"!
Ewa Farna się ucieszy?

Za nami kolejny tydzień zmagań drużyn w programie "Bitwa na głosy". Z dalszą zabawą i walką o nagrodę na cele charytatywne pożegnała się Jula , która w dogrywce przegrała z drużyną Piotra Rubika . Najwyraźniej wykonanie piosenki "Back or white" Michaela Jacksona nie było tak samo spektakularne jak przebój "W kinie, w Lublinie" z rep. Brathanek. Chociaż od początku Jula była typowana do udziału w wielkim finale razem z Ewą Farną, nie udało się jej dojść nawet do półfinałowych zmagań. Najlepszym w ostatnim odcinku był Andrzej Piaseczny . Tuż za nim uplasowali się: Ewa Farna i Liber . Jak myślicie, kto z nich wygra 3 edycję "Bitwy na głosy"? Zobacz: Ewa Farna i Jula jak siostry? Ale czy na pewno... Dla wszystkich fanów Julii, mamy jednak dobrą wiadomość. Artystka wraz ze swoim zespołem pojawi się raz jeszcze na scenie " Bitwy na głosy ", podczas finałowego odcinka. A tak prezentowały się gwiazdy i ich drużyny w 6 odcinku "Bitwy na głosy":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner