Erotyczne zdjęcia Basi Kurdej-Szatan
Instagram

Basia Kurdej-Szatan wrzuciła na Instagram bardzo odważne zdjęcie, które nie do końca przypadło do gustu wszystkim fanom. Basia pozuje na nim w kusym kostiumie, w którym występuje w musicalu "Chicago". Samym kostiumem Basia już chwaliła się niejednokrotnie, ale teraz kostium w połączeniu z nieco wyzywającą pozą aktorki sprawił, że na jej Instagramie zagrzmiało! Część fanów jest... zażenowana zdjęciem. Co piszą?

Wow. Niezbyt odważnie? 

 

z całym szacunkiem do Pani osoby ale jest Pani tak piękną, mądra osobą, że aż źle się patrzy na tę pustą fotografię która obdziera Pani wizerunek z tych wszystkich zalet które do tej pory ludzie wypisania na Pani twarzy :( Zdjęcie jak z bu****u, a szkoda

 

Lubiłam tę aktorkę, ale po tym jak zaczęłam śledzić ja na Instagramie (mam tez innych aktorów polubionych) to trochę zmieniłam zdanie. Nawet jeśli to aktorska gra, to chyba nie każdy aktor wrzuca na ig zdj w stroju z występu - ok, ale w takiej pozie, prowokujące i (...) wulgarne (...)

 

A mąż nie będzie zły? Trochę tu widać co nie co 😏 (Zobacz: Mąż Kurdej-Szatan zastąpi Tomka w "M jak miłość"?! Znamy szczegóły jego nowej roli!)

Więcej: Basia Kurdej-Szatan komentuje finansową aferę na jej Instagramie!

 

Ale nie wszyscy są tak krytyczni. Część fanów jest zachwycona zdjęciem Kurdej-Szatan i domaga się więcej takich ujęć:

Mmmmmm. Ale seksowne kuszące zdjęcie

 

Booosko :* mega sexy <3

Co więcej, niektórzy chwalą ją za to, że potrafi zmieniać się tak łatwo dla roli, co w przypadku aktorstwa jest dużą zaletą:

(...) Uważam ze aktor to zawód dziś jesteś księżniczka jutro zakonnica później morderczynią a jeszcze później prostytutka taki ZAWÓD :) za to szanuje różnorodność

 

 ja myślę że będąc aktorem trzeba się wcielać w różne role. I czego ma się Basia Kurdej-Szatan wstydzić? Raz że taka rola, dwa że piękna kobieta! Aktorstwo to sztuka, nie każdemu musi się to podobać ;)

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO

Basia Kurdej-Szatan w Playboyu?!

Niektórzy poszli o krok dalej i stwierdzili, że Basia powinna wystąpić... w Playboyu!

czekamy na okładkę w Playboy 😂😂

A wy jak oceniacie zdjęcie Basi? Zbyt wyuzdane? A może Basia pokazała nim swój profesjonalizm i to, że może wejść w każdą rolę?

 

Więcej: Barbara Kurdej-Szatan z córką w wannie. To nagranie wywołało ogromne emocje!

 

To zdjęcie wywołało burzę na Instagramie Kurdej-Szatan.

Erotyczne zdjęcia Basi Kurdej-Szatan
Instagram

 

Przesadziła?

Basia Kurdej-Szatan na Balu Mistrzów Sportu
ONS.pl

 

Czy jej mąż powinien czuć się zazdrosny?

Barbara Kurdej-Szatan na randce z mężem

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan