Piotr Kupicha w czarym płaszczu wychodzi z telewizji

Piotr Kupicha: "Byłem na zakręcie!". Czy grupa Feel znów wróci na szczyt?

Piotr Kupicha w czarym płaszczu wychodzi z telewizji

Piotr Kupicha i jego zespół Feel wracają do show-biznesu! Już 27 maja ukazuje się ich nowa płyta "Feel. The best". Ale na scenie, fani zespołu zobaczą zupełnie nowego Piotra, który przeszedł prawdziwą, duchową metamorfozę.

Do niedawna moje życie przypominało wyścig Formuły 1. Byłem na zakręcie, ale dzięki rodzinie wróciłem na właściwe tory. Porażki były mi potrzebne, by wszystko przewartościować, na nowo ustalić priorytety. Dziś ten najważniejszy to moja mała córeczka Jagoda i synowie. W nich moja siła - zdradził Kupicha w rozmowie z magazynem "Party".

Kilka lat temu Piotr Kupicha zapłacił za popularność wysoką cenę - po ośmiu latach małżeństwa rozwiódł się ze swoją żoną Agatą, z którą ma dwóch synów: siedmioletniego Adama i jedenastoletniego Pawła. 

Rozwód choćby przeprowadzony z największą klasą, zawsze jest porażką dla obu stron - przyznaje wokalista.

Piotr zamieszkał w wynajmowanym mieszkaniu. Jak radził sobie z samotnością? Muzyk przyznaje, że świat muzyczny psuje człowieka, bo jest ułudą, a on sam ledwo wytrzymywał tempo, w którym żył u szczytu popularności. Non stop uciekał w góry, albo na samotne wyprawy motorem, którym zjeździł całą Europę. Kupicha nie ukrywa też, ze musiał się wyszumieć, ale ten okres ma już za sobą i dziś doskonale wie, czego chce i jakich błędów już nie popełniać. Wokalista przyznaje, że duża w tym zasługa jego nowej rodziny: partnerki Eweliny Sienickiej i dwuletniej córeczki Jagody. Jaka jest dziś jego recepta na szczęście?

Dostałem lekcję od życia. Dlatego dla moich dziewczyn staram się być najlepszą wersją siebie. A co zrobić, żeby znów nie zboczyć z drogi? Być bardziej szczerym wobec świata i siebie samego. To naprawdę wystarczy! - zdradził Kupicha.

Chcesz się dowiedzieć, jakim Piotr Kupicha jest dziś ojcem i jakie niespodzianki szykuje dla swoich fanów razem z zespołem Feel? Przeczytasz w nowym "Party".

 

Zobacz także: Piotr Kupicha skończył 37 lat!

 

Piotr Kupicha chce wrócić na szczyty list przebojów.

Piotr Kupicha, Feel
FOTEK / REPORTER

Piotr Kupicha z byłą żoną Agatą.

Piotr Kupicha, Agata Kupicha
AKPA

Więcej na temat Piotr Kupicha Feel
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51