Miś, kadr z filmu
East News
Newsy

Co Ty wiesz o... polskich komediach! Sprawdź, jak dobrze znasz kultowe cytaty

Co Ty wiesz o... polskich komediach! Sprawdź, jak dobrze znasz kultowe cytaty

"Miś", "Kingsajz", "Kogel Mogel", "Sexmisja", "Chłopaki nie płaczą", "Kiler", "Vabank"... Długo by można wymieniać. Kultowe, nieśmiertelne, najlepsze! Obejrzane w dzieciństwie komedie pamiętamy do dziś. A tekstami z nich sypiemy jak z rękawa - często nie pamiętając nawet, że to cytaty filmowe. Myślicie, że dobrze znacie polskie komedie? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Przyjaciółki grupowe foto
Mat. prasowe
Seriale
Wielki quiz z "Przyjaciółek" z okazji 150. odcinka! Sprawdź, jak dużo wiesz o swoich ulubionych bohaterkach!

Już w czwartek zobaczymy 150. odcinek "Przyjciółek"! Z tej okazji warto odświeżyć swoją wiedzę o ulubionych bohaterkach i sprawdzić, jak dużo wie się o Indze (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Ance (Magda Stużyńska) i Zuzie (Anita Sokołowska) i Dorotce (Agnieszka Sienkiewicz). Nie da się ukryć, że w życiu każdej z bohaterek sporo się działo przez 13. sezonów, dlatego ostrzegamy - to nie będzie łatwy quiz! Gotowe? Zaczynamy!

Zobacz także: Za nami 149. odcinek "Przyjaciółek". Sprawdź, ile z niego zapamiętałaś!

Już w czwartek zobaczymy 150. odcinek " Przyjciółek "! Z tej okazji warto odświeżyć swoją wiedzę o ulubionych bohaterkach i sprawdzić, jak dużo wie się o Indze ( Małgorzata Socha ), Patrycji ( Joanna Liszowska ), Ance ( Magda Stużyńska ) i Zuzie ( Anita Sokołowska ) i Dorotce ( Agnieszka Sienkiewicz ). Nie da się ukryć, że w życiu każdej z bohaterek sporo się działo przez 13. sezonów, dlatego ostrzegamy - to nie będzie łatwy quiz! Gotowe? Zaczynamy! Zobacz także:  Za nami 149. odcinek "Przyjaciółek". Sprawdź, ile z niego zapamiętałaś!

Big Brother 1 Manuela Michalak
East News
TV-Show
Czy mnie jeszcze pamiętasz… czyli jak dokładnie oglądałeś pierwszego Big Brothera!

Już w niedzielę o godz. 20 wraca Big Brother! Nie wiemy jeszcze czy nowa edycja spodoba się widzom. Wiemy jednak, że bardzo ciężko będzie jej przebić pierwszą, kultową odsłonę programu, która była hitem 2001 roku. Pół Polski z wypiekami na twarzy śledziło wtedy wyczyny bohaterów. Trzymaliśmy kciuki za swoich faworytów gdy ogłaszano nominacje do opuszczenia domu Wielkiego Brata, podglądaliśmy ich radości, smutki i dramy. Jak dokładnie pamiętacie pierwsze wydanie show? Minęło w końcu mnóstwo czasu - dzieci urodzone w tamtym czasie osiągają właśnie... pełnoletniość. Sprawdzie się w naszym quizie! 

Już w niedzielę o godz. 20 wraca Big Brother ! Nie wiemy jeszcze czy nowa edycja spodoba się widzom. Wiemy jednak, że bardzo ciężko będzie jej przebić pierwszą, kultową odsłonę programu , która była hitem 2001 roku. Pół Polski z wypiekami na twarzy śledziło wtedy wyczyny bohaterów. Trzymaliśmy kciuki za swoich faworytów gdy ogłaszano nominacje do opuszczenia domu Wielkiego Brata, podglądaliśmy ich radości, smutki i dramy. Jak dokładnie pamiętacie pierwsze wydanie show? Minęło w końcu mnóstwo czasu - dzieci urodzone w tamtym czasie osiągają właśnie... pełnoletniość. Sprawdzie się w naszym quizie! 

Hubert Urbański w Milionerach
Mat. promocyjne
TV-Show
Padł milion w "Milionerach"! A ty byś wygrał? Sprawdź się! QUIZ

Padła główna wygrana w programie "Milionerzy"! Z czekiem na milion złotych wyszła ze studia TVN Katarzyna Kant-Wysocka, która zdradziła, że chciałaby kupić  apartament z widokiem na Zatokę Gdańską. Uczestniczka zanim doszła do pytania za pół miliona oraz milion złotych wykorzystała trzy koła ratunkowe, jednak na dwa ostatnie pytania znała odpowiedzi, dlatego postanowiła zaryzykować. I opłaciło się, bo jest trzecią w historii teleturnieju polską milionerką. Przed nią wygrali jeszcze Krzysztof Wójcik i Maria Romanek. A czy Ty poradziłbyś/poradziłabyś sobie z 12 pytaniami, które usłyszała Katarzyna Kant-Wysocka? Spisaliśmy wszystkie pytania, które otrzymała uczestniczka. Sprawdźcie swoją wiedzę!

Zobacz także: Pani Katarzyna wygrała milion w "Milionerach"! Ile będzie musiała zapłacić podatku od wygranej?

Padła główna wygrana w programie " Milionerzy "! Z czekiem na milion złotych wyszła ze studia TVN Katarzyna Kant-Wysocka, która zdradziła, że chciałaby kupić  apartament z widokiem   na Zatokę Gdańską. Uczestniczka zanim doszła do pytania za pół miliona oraz milion złotych wykorzystała trzy koła ratunkowe, jednak na dwa ostatnie pytania znała odpowiedzi, dlatego postanowiła zaryzykować. I opłaciło się, bo jest trzecią w historii teleturnieju polską milionerką. Przed nią wygrali jeszcze Krzysztof Wójcik i Maria Romanek. A czy Ty poradziłbyś/poradziłabyś sobie z 12 pytaniami, które usłyszała Katarzyna Kant-Wysocka? Spisaliśmy wszystkie pytania, które otrzymała uczestniczka. Sprawdźcie swoją wiedzę! Zobacz także:   Pani Katarzyna wygrała milion w "Milionerach"! Ile będzie musiała zapłacić podatku od wygranej?

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner