Kazik Staszewski w czarnej koszulce
East News
Newsy

Kult przekłada koncerty z powodu stanu zdrowia Kazika Staszewskiego! "Walka trwa" 

Na oficjalnym profilu na Facebooku, zespół Kult poinformował, że niestety z powodu niedyspozycji Kazika Staszewskiego, najbliższe koncerty nie odbędą się. Teraz widomo już, co dzieje się z wokalistą.

Fanów zespołu Kult mocno zaniepokoiło zdjęcie oraz oświadczenie, które pojawiło się w mediach społecznościowych grupy muzycznej. Najpierw zespół poinformował, że z powodu nagłej niedyspozycji Kazika Staszewskiego, jest zmuszony przełożyć najbliższe koncerty. Później w sieci pojawiło się zdjęcie wokalisty w maseczce przeznaczonej do inhalacji, które jeszcze bardziej spotęgowało obawy fanów. Co dzieje się ze słynnym muzykiem i w jakim jest stanie? Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Kazik Staszewski ostro o gwiazdach, które otrzymają pomoc od państwa: "Lekarze tyrają ratując ludzkie życia za psi grosz" 

Paulina Krupińska o ciężkim okresie podczas nagrań "Azji Express". Zdradza szczegóły swoich świąt wielkanocnych!

Co dzieje się z Kazikiem Staszewskim z zespołu Kult? 

Zespół Kult po długiej przerwie spowodowanej pandemią rozpoczął trasę koncertową, ale niestety, najbliższe występy grupy muzycznej jednak nie odbędą się. Powodem jest niedyspozycja Kazika Staszewskiego, o której poinformował zespół za pośrednictwem swojego Facebooka. 

Drodzy... bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji... jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika, jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu.

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze - czytamy w oświadczeniu zespołu Kult. 

Z oświadczenia nie dowiedzieliśmy się, co dokładnie dolega artyście, natomiast dzień później, również na oficjalnym Facebooku grupy Kult, pojawiło się zdjęcie Kazika Staszewskiego w masce przeznaczonej do inhalacji. Internauci zaczęli się obawiać, że muzyk zmaga się z koronawirusem i jest podłączony do tlenu. Dodatkowo podpis pod zdjęciem spotęgował te obawy. 

Walka trwa - czytamy pod fotografią Kazika Staszewskiego.

Jak się jednak okazało, na szczęście muzyk nie zmaga się z COVID-19. Wokalista ostatnio zdarł głos i stąd wynika jego nagła niedyspozycja, o czym poinformował w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" menadżer artysty.

Kazik zdarł sobie głos ostatnio i walczy o powrót do formy przed koncertem w Poznaniu. To nie koronawirus - powiedział menadżer Kazika w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

Trzymamy zatem kciuki za szybki powrót do zdrowia i na scenę! 

Fani oczywiście zostawili mnóstwo słów wsparcia dla Kazika Staszewskiego.

- Proszę zdrowieć Panie Kazimierzu. Zdrowia.

- Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!!!

- Zdrowia , dużo zdrowia życzę z całego serca. Trzymaj się - piszą fani. 

Kazik Staszewski śpiewa na koncercie
Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Oświadczenie i zdjęcie, które pojawiło się na Facebooku zespołu Kult, wywołały spory niepokój wśród fanów grupy muzycznej. Niektórzy z nich zaczęli podejrzewać, że artysta może zmagać się z koronawirusem. Na szczęście menadżer artysty uspokaja, że muzyk ostatnio zdarł głos i stąd wynika jego niedyspozycja. Fani jednak nie będą musieli długo czekać na kolejne spotkanie z zespołem, bo odwołane koncerty, zostały przełożone na 21 i 26 czerwca. 

 

Bayer Full
East News
Newsy
Ponad pół miliona dla Bayer Full. Lider wyśmiał słowa Kazika! "Kto pamięta taki zespół jak Kult?" 
Ponad pół miliona dla Bayer Full. Lider wyśmiał słowa Kazika! "Kto pamięta taki zespół jak Kult?" 

W dalszym ciągu nie milkną echa sprawy milionowych dotacji dla artystów, którzy na skutek pandemii koronawirusa , wykazali straty finansowe. Wśród beneficjantów funduszu jest również Sławomir Świerzyński z "Bayer Full". Ostatnio muzyk gościł w programie na antenie Polsat News i został zapytany o wypłaty z Funduszu Wsparcia Kultury. Lider grupy disco polo między innymi nie szczędził gorzkich słów dla Kazika Staszewskiego, który ostatnio krytycznie odniósł się do sprawy dotacji dla artystów. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Sławomir Świerzyński z "Bayer Full" komentuje pomoc finansową od państwa: "Nie rozumiem, czemu jest taki hałas" Sławomir Świerzyński uderza w zespół Kult! "A kto by chciał ich płytę kupić?" Już kilka dni temu Sławomir Świerzyński w rozmowie z mediami skomentował zamieszanie wokół Funduszu Wsparcia Kultury. Przypomnijmy, że wokaliście disco polo zostało przyznanych 150 tys. złotych, a jego żonie, Renacie Świerzyńskiej (dotacja dla Bayer Full Impresariat) aż 400 tys. złotych - łącznie będzie to 550 tys. złotych.  Nie za bardzo rozumiem, czemu wokół przyznania nam pieniędzy jest taki hałas. Wszyscy inni mogli dostać, a my nie? Tak jak wszystkie inne uprawnione podmioty przystąpiliśmy do konkursu i dostaliśmy wsparcie. Tak jak wszyscy inni nie pracujemy w zasadzie od końca lutego - wtedy zagraliśmy ostatni koncert, a nasza praca związana jest przede wszystkim z dużymi koncertami - Wirtualna Polska cytuje wokalistę disco-polo.  Teraz lider zespołu disco polo był gościem programu na antenie Polsat News. W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą muzyk odniósł się do krytycznych słów Kazika Staszewskiego z zespołu Kult, który ostatnio zabrał...

Kazik Staszewski w czarnej koszulce
East News
Newsy
Kazik Staszewski ostro o gwiazdach, które otrzymają pomoc od państwa: "Lekarze tyrają ratując ludzkie życia za psi grosz" 
Kazik Staszewski ostro o gwiazdach, które otrzymają pomoc od państwa: "Lekarze tyrają ratując ludzkie życia za psi grosz" 

Kazik Staszewski i jego koledzy z zespołu "Kult" opublikowali w sieci mocny wpis! Muzycy komentują decyzję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które poinformowało ostatnio, że ponad dwa tysiące podmiotów skorzysta z pomocy finansowej w ramach Funduszu Wsparcia Kultury. Okazało się wóczas, że za pandemię koronawirusa gwiazdy mają otrzymać łącznie 400 milionów złotych. Kazik Staszewski skomentował postawę gwiazd, które zdecydowały się skorzystać z pomocy finansowej od państwa! Kazik Staszewski o pomocy dla gwiazd Wśród gwiazd, które znalazły się na liście osób, które będą mogły skorzystać z pomocy finansowej znaleźli się m.in. Kamil Bednarek (otrzyma pół miliona złotych), spółka Golec Fabryka zarządana przez Pawła Golca (1,89 mln złotych) czy Grzegorz Hyży (449 tys. złotych). Informacje o pomocy finansowej dla gwiazd w mocnym wpisie na Facebooku skomentował Kazik Staszewski z zespołu Kult. Czasy są ciężkie. Dla wszystkich. Rząd w końcu przyznał 400 milionów artystom, którzy o to go poprosili.  Nie nam oceniać kto z nich jest w tak tragicznej sytuacji by rząd o taką zapomogę prosić. Jeśli nie widzą w tym jakiejkolwiek niestosowności to niech biorą jak dają- czytamyna Facebooku. Muzycy z zespołu Kult przyznali, że ich sytuacja również jest trudna, ale nie prosili o pomoc. Zwrócili uwagę, że na pomoc finansową zdecydowanie bardziej niż gwiazdy zasługują lekarze czy pielęgniarki. My nie prosiliśmy chociaż sytuacja w Kulcie daleka jest od choćby różowej. Niektórzy koledzy już zarabiają w inny sposób dzieląc swój czas na pracę i próby. Właściwie wróciliśmy do czasów gdy zaczynaliśmy.  Jednak od tych....( z trudnością powstrzymujemy się od...

Bayer Full
East News
Newsy
Sławomir Świerzyński stwierdził, że 3 tys. brutto dla pracowników służby zdrowia to dużo. Ile sam zarabia?
Sławomir Świerzyński stwierdził, że 3 tys. brutto dla pracowników służby zdrowia to dużo. Ile sam zarabia?

Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full ostatnio jest nazwiskiem numer jeden wśród muzyków disco polo. A wszystko za sprawą jego niedawnej wypowiedzi w programie Polsat News, która mocno oburzyła część społeczeństwa. Wokalista w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą przyznał między innymi, że 3000 złotych brutto dla pracowników służby zdrowia, to dla niego dużo. I chociaż teraz zespół Bayer Full nie gra koncertów, ze względu na pandemię koronawirusa , to przez lata udało mu się zgromadzić duży majątek.  Za jeden koncert grupa bierze naprawdę pokaźne sumy. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Ponad pół miliona dla Bayer Full. Lider wyśmiał słowa Kazika! "Kto pamięta taki zespół jak Kult?"  Zarobki gwiazd disco polo. Sławomir Świerzyński dorobił się olbrzymiego majątku Od kilku dni tematem numer jeden w polskich mediach są milionowe dotacje dla artystów, związane z pandemią koronawirusa. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło, że w ramach Funduszu Wsparcia Kultury pomoc finansową, o łącznej wartości 400 mln złotych, otrzymają instytucje artystyczne oraz poszczególni artyści. Wśród beneficjantów funduszu jest również Sławomir Świerzyński z "Bayer Full".  Wokaliście disco polo zostało przyznanych 150 tys. złotych, a jego żonie, Renacie Świerzyńskiej (dotacja dla Bayer Full Impresariat) aż 400 tys. złotych - łącznie będzie to 550 tys. złotych.  I chociaż na razie sprawa dopłat została wstrzymana, to komentarzy nie brakuje, a gorąco zrobiło się po ostatniej wypowiedzi Świerzyńskiego w programie Polsat News. Lider Bayer Full skomentował w nim między innymi słowa Kazika Staszewskiego z zespołu Kult, na temat dopłat dla artystów ( tutaj możecie zobaczyć oświadczenie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik