ONS

Kukulska miała za duże wymagania!

ONS
Pierwszą gwiazdą, która bez wahania i bez większych negocjacji zgodziła się na udział w nowy programie Telewizji Publicznej był... Adam "Nergal" Darski. Choć jeszcze niedawno trudno byłoby w to uwierzyć, bowiem lider deathmetalowego zespołu raczej stronił od mediów. Darski od razu zgodził się na zaproponowaną mu kwotę, 10 tysięcy złotych za odcinek.

Jak mawiają złośliwi, skoro Nergal związał się z Dodą, to już nie zdziwi ich już nic, a sam Darski twierdzi, że udział w telewizyjnym show to po prostu dla niego nowe, ciekawe doświadczenie.

Kolejną zakontraktowaną osobą miała być Natalia Kukulska. W ostatniej chwili zmieniono jednak zdanie. Powód? Kukulska miała zbyt duże wymagania.

Jak donosi "Fakt" Natalia zażyczyła sobie aż 25 tysięcy za odcinek, ale nie tylko to odstraszyło producentów show. Kukulska nie chciała wziąć udziału w spotach reklamujących show, po zażądaniu takiego zapisu ostatecznie zamknięto negocjacje z Kukulską. Na jej miejsce szybko znaleziono chętną. Ania Dąbrowska podobnie jak Nergal, zgodziła się na 10 tysięcy złotych za odcinek.

Jak myślicie kto sprawdzi się najlepiej w roli jurora - Kayah, Piasek, Nergal, czy Ania Dąbrowska?

ijavka

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04